Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

Jsme realitní
profesionálové,
kteří pečují
o váš majetek

O 4fin reality Vyhledat makléře

číst více
EFEKTIVNÍ PÉČE O VAŠE NEMOVITOSTI

Zkušený tým profesionálů v oblasti zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí

Provedeme Vás celým procesem prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti. Uvědomujeme si, že majetek, který nám svěřujete má pro Vás velkou hodnotu. Proto ke každému obchodnímu případu přistupujeme s odbornou péčí a pochopením. Je pro nás důležité získat vzájemnou důvěru a přání klienta je pro nás vždy na prvním místě.

Za absolutní standard při každém realitním obchodu považujeme kompletní právní servis zahrnující přípravu smluvní dokumentace a konzultace s advokátem. Služby call centra, které je připraveno poskytnout základní údaje k nemovitosti, pokud je makléř na prohlídkách a nemůže je v daný moment sdělit sám. Zajištění kvalitní prezentace zakázky zahrnující perfektní fotografie, virtuální prohlídku a pohledy z dronu. Prohlídky nemovitosti se zájemci a výběr toho nejvhodnějšího klienta pro koupi či nájem Vaší nemovitosti.

Hlavní přidanou hodnotou našich makléřů je jejich obchodní know-how o realitním trhu a možnost klientům ušetřit jejich drahocenný čas a peníze.

Jsme hrdou součástí4fin holding

4fin holding tvoří společnosti 4fin Better together, CENTURY 21, HSPM a společně zajišťujeme profesionální nabídku služeb kompletního majetkového poradenství. Máme dlouholeté zkušenosti z oblasti financování, investování a realit. Tyto výhody využíváme při každém projektu, který tvoříme. Díky vysokému tlaku na inovace se společnosti CENTURY 21 daří určovat trendy v realitních službách pro celý realitní trh v České republice.

4fin holding logo
4fin logo Finance
c21 logo Reality
hspm logo Development
synergie

Celek je víc, než součet jeho částí

Synergie je klíčová pro fungování celého 4FIN HOLDINGU. Přináší příležitost rozvoje pro každého konzultanta, realitního makléře, manažera či franšízanta z našich společností. Právě ve skutečně funkčně spolupracujícím prostředí může docházet ke kompletnímu obsloužení klienta a dlouhodobému pokrytí všech potřeb na jeho životní cestě.

synergie

služby majetkového poradenství

4fin logo

4fin better together

Značka 4fin vstoupila na český trh v roce 2019, avšak zkušenosti jejích klíčových spolupracovníků jsou více než 20leté. Kromě podpory, vzdělávání a inovativních nástrojů má každý konzultant garantované vlastnictví svého klientského kmene. Klíčoví spolupracovníci mohou přímo ovlivňovat směřování společnosti a každý rok si rozdělí 15 % ze zisku společnosti.

Více o 4fin finance
hspm logo

high standard property management

HSPM se od svého vzniku v roce 2020 věnuje obnovám stávajícího bytového fondu. Díky nadstandardním a mnohaletým vztahům s dodavateli získává výhodnou cenu rekonstrukcí a přináší tak rodinám dostupné bydlení. Díky financování z Klubu investorů 4FIN HOLDING a FKD Codya je společnost zároveň schopna pružně financovat výkup nemovitostí. V roce 2022 započala i výstavba vlastních bytových domů na zelené louce. HSPM je dynamicky rostoucí společnost přinášející obchodní příležitosti pro obě ramena komplexního majetkového poradenství.

Více o HSPM

Kariéra makléře

Být špičkou v oboru realitního zprostředkování zahrnuje vysokou míru profesionality, odbornosti a empatie. Profese realitního makléře se dotýká hned několika oblastí. Makléř musí být dobrý obchodník, marketér, psycholog i manažer. Pro svou práci potřebuje kvalitní zázemí, aby se mohl na 100 % věnovat svým klientům. V CENTURY 21 4fin Reality se staráme o to, aby naši makléři měli potřebné vzdělání, svobodu a nezávislost ve svých rozhodnutí, možnost kariérního růstu, neomezeného příjmu a stabilního prostředí.

Mám zájem o spolupráci

Proč být naším makléřem

 1. Podnikání v oboru majetkového poradenství
 2. Synergie s finančními konzultanty
 3. Spolupráce s divizí výkupů a developmentu
 4. Digitalizace právního procesu – paperless, podpisy na dálku
 5. Podpora při budování vlastního podnikání
 6. Firemní setkání a soutěže
 7. Propracovaný vzdělávací systém pro makléře a manažery
 8. Kvalitní právní oddělení – zázemí, podpora
 9. Sdílení zkušeností s úspěšnými obchodníky
 10. Garantovaný kariérní plán

Zázemí pro naše makléře

 1. Realitní software s mnoha funkcemi
 2. Aplikace pro ocenění nemovitostí
 3. Inzerce včetně topování
 4. Služby call centra
 5. Aplikace na přípravu a uzavírání smluv na dálku
 6. Právní servis
 7. Služby back office
 8. Marketingové materiály
 9. Odměnové soutěže a eventy
 10. Workshopy a školení
c21 pobočky

Naše pobočky

Máme kanceláře po celé České republice.
Vyberte si, kterou máte nejblíže.
 

Najít kancelář
c21 pobočky

Naši makléři

Naši realitní makléři jsou připraveni Vám pomoci s celým procesem prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti. Zájmy klienta jsou pro nás vždy na prvním místě.

Najít makléře

Máte zájem o další informace

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.

Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Text zprávy