BYT č. 7 - Developerský projekt - byty Jinonice

1+1, Plocha užitná 30 m², Osobní vlastnictví
V Roháčích 473/63, Praha - Jinonice
zpět na výpis

Ev.č.: 14421115

BYT č. 7 - Developerský projekt - byty Jinonice


„Harmonie města a přírody u Prokopského údolí“
V rámci ALL INCLUSIVE servisu si vám dovolujeme nabídnout ke koupi bytovou jednotku ve zcela novém developerském projektu ve velmi žádané lokalitě pražských Jinonic, ulice V Roháčích. Jedná se o mezonetový byt č. 7, dispozičně řešený jako 1+1, s plochou 30 m2, nacházející se ve 3.NP + podkroví třípatrového cihlového domu. Byt se nabízí jako nevybavený, bez kuchyňské linky. Zděné jádro se sprchovým koutem a WC. Jedná se o velmi zajímavý a atypický prostor. Okna směrovaná na sever - střešní okna Velux. Vytápění a ohřev vody zajišťován plynovým kotlem, umístěním v technickém zázemí domu.
Bytový dům se nachází na velmi strategickém místě – mezi stanicemi metra B „Jinonice“
a „Nové Butovice“. Jinonice patří mezi nejoblíbenější lokality, a to především proto, že se nacházejí přímo u Prokopského údolí tzv. přírodního klenotu Prahy. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost – mateřské školy, základní škola, dětská hřiště, fotbalové hřiště, obchody, lékaři, benzinová stanice, nedaleká dobíjecí stanice elektromobilů atd.
Historicky se na tomto místě nacházela tančírna, tzn. místo, kde se setkávali a bavili lidé, vznikala přátelství a lásky – jednoduše řečeno, lidé tu byli šťastní. A právě tento Genius loci zde zůstává i nadále.

Financování tohoto projektu zaštiťuje společnost 4fin - díky exkluzivním podmínkám u bankovních institucí vám naši finanční specialisté, přítomni při prohlídkách nemovitosti, podají veškeré informace spojené s financováním
a možností čerpání hypotečního úvěru, a zároveň vám případně mohou pomoci vyřídit veškeré náležitosti. Koupi tohoto bytu vám mohu vřele doporučit. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat naši makléřku. Ráda vám zodpoví případné dotazy a přivítá vás na nezávazné prohlídce. V případě více vážných zájemců může dojít k jednání o ceně.


Kategorie
Byty 1+1
Okres
Hlavní město Praha
Vlastnictví
Osobní
Plocha podlahová
30 m²
Podlaží umístění
3
Budova
Cihlová
Umístění objektu
Centrum obce
Rok kolaudace
2022
Zařízený
Ne
Topení
Lokální plynové

Lokalita
V Roháčích 473/63, Praha - Jinonice
Typ bytu
mezonet
Plocha užitná
30 m²
Počet podlaží
3
Stav objektu
Po rekonstrukci
Poloha objektu
Rohový
Zástavba
Obytná
Energetická náročnost budovy
Výtah
ne

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.