Prodej bytu k rekonstrukci, 1+kk, 29m², Praha - Modřany

1+kk, Plocha užitná 29m², Osobní vlastnictví
Pirinská 3242/2, Praha - Modřany
zpět na výpis

Ev.č.: 00951

Prodej bytu k rekonstrukci, 1+kk, 29m², Praha - Modřany


REZERVOVÁNO! Nalézt dnes byt v Praze, který si můžete finančně dovolit, není snadné.
Přijďte se podívat na nabídku bytu 1+kk, kde můžete realizovat Vaše nápady a vytvořit si vlastní útulné bydlení. Byt se nachází ve velmi vkusně a moderně zrekonstruovaném panelovém domě, několik kroků od Modřanské rokle a Kamýckého lesa. Výměra bytu je 29,09m2 a jako jeho nový uživatel jistě oceníte přítomnost komory (šatny) se vstupem z pokoje. Orientovaný je na západ do klidné jednosměrné ulice Pirinská a výškově je umístněný mírně nad standardní úrovní prvního patra. Vstup do přízemí domu je totiž po několika schodech. Zadní vchod má upravený bezbariérový přístup a nový výtah je opravdu prostorný. Výhodou jsou plně automatizované posuvné dveře ve vchodu do domu, které oceníte především při vstupu s „plnýma rukama“ a dřevěná EURO okna v celém domě.
Byt je v udržovaném funkčním stavu, ale doposud neprošel žádnou zásadní rekonstrukcí. Záleží tedy jen na Vás, zda nějaký čas necháte původní umakartové jádro a rozvody nebo byt rovnou kompletně zrekonstruujete. Měsíční poplatky jsou bez vlastní spotřeby elektřiny kolem 2.500,- Kč. S nepatrnou okamžitou investicí na vylepšení interiéru se tak nabízí i další možnost, koupě investičního bytu.
V jeho okolí se nachází vše, co by lokalita Vašeho nového domova měla mít. V blízkém supermarketu Albert zakoupíte vše, co potřebujete, nedaleko je Pošta, dostatek restaurací, v dosahu Poliklinika Modřanská a radost budou mít i sportovci. Modřanská inline dráha, okolní cyklostezky a přítomnost lákavé přírody, určitě potěší každého z Vás. Za kulturou nebo do práce Vás bezproblémově dopraví páteřní linky tramvají č. 17 a 3. Bezplatné parkování před domem nebo je v blízkosti parkovací dům. S financováním Vám rád poradí můj kolega, proto neváhejte a zavolejte.


Kategorie
Byty 1+kk
Okres
Hlavní město Praha
Plocha užitná
29 m²
Počet podlaží
8
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Poloha objektu
Řadový
Zástavba
Obytná
Zařízený
Částečně
Výtah
ano
Telekomunikace
Internet
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Pirinská 3242/2, Praha - Modřany
Vlastnictví
Osobní
Plocha podlahová
29 m²
Podlaží umístění
2
Budova
Panelová
Umístění objektu
Sídliště
Energetická náročnost budovy
Bezbariérový
ano
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Topení
Ústřední dálkové

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.