Prodej, Byty 1+kk, 41m² - Praha - Stodůlky

1+kk, Plocha užitná 41m², Osobní vlastnictví
Smíchovská 2737/96a, Praha - Stodůlky
zpět na výpis

Ev.č.: 00457

Prodej, Byty 1+kk, 41m² - Praha - Stodůlky


Atraktivní projekt Rezidence Smíchovská nabízí vše, co ke spokojenému životu v Praze 21.století potřebujete: komfortní bydlení spojené s veškerými službami, centrem města i přírodou na dosah.

Toto 1+kk příjemně překvapí originálně řešenou vestavěnou pracovnou se dvěma vstupy, které otevřené přes den zajišťují dostatek přirozeného světla a v případě potřeby soukromí a klidu na práci dokonale od zbytku místnosti odizolují. Partnerské bydlení a práce z domova v jakoukoli denní dobu tak není žádný problém. Spousta úložného prostoru může být využita jak pro domácí kancelář, tak pro uskladnění oblečení nebo dalších věcí pro případ, že by vám třímetrová vestavěná skříň v předsíni už nestačila. Kuchyňský kout je vybaven linkou s vestavěnou myčkou.

Přes své umístění v prvním nadzemním podlaží není byt díky zasazení projektu do terénu přízemní. Nachází se pod ním další obydlené podlaží a okno bytu je tak ve výši běžného prvního patra. Dům je osazen bezpečnostními prvky a bytový zvonek je vybaven videotelefonem.

Bytu dominuje dřevo, dřevěná je třívrstvá podlaha v obývacím pokoji, zárubně i okna. V koupelně je podlahové vytápění, italské keramické a protipožární obklady a dlažba. Nerušené bydlení zajišťují příčky z keramických akustických tvarovek.

Dům stojí hned u autobusové zastávky, odkud jste na metru za 2 minuty, a současně jen 300 metrů od rozsáhlé přírodní lokality a chráněné krajinné oblasti Dalejské údolí, propojené cyklotrasou a značenými i neznačenými pěšími stezkami s věhlasným Prokopským údolím. V blízkosti je také několik sportovních areálů. Za nákupy a další zábavou můžete vyrazit do obchodních center Metropole Zličín a Galerie Nové Butovice.

Zásadní přidanou hodnotou je vlastní parkovací stání hned před domem.

Ať hledáte své první vlastní bydlení nebo lukrativní investiční byt, je tato nabídka sázka na jistotu.


Kategorie
Byty 1+kk
Okres
Hlavní město Praha
Plocha užitná
41 m²
Podlaží umístění
1
Budova
Skeletová
Zástavba
Obchodní a obytná
Energetická náročnost budovy
B
Bezbariérový
ano
Parkování
Ano
Telekomunikace
Kabelové rozvody
Voda
Dálkový vodovod
Topení
Ústřední dálkové

Lokalita
Smíchovská 2737/96a, Praha - Stodůlky
Vlastnictví
Osobní
Počet podlaží
4
Stav objektu
Novostavba
Poloha objektu
Samostatný
Rok kolaudace
2010
Zařízený
Částečně
Míst k parkování
1
Výtah
ano
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.