Prodej, Byty 1+kk, 53m² - Rohatec

1+kk, Plocha užitná 53m², Osobní vlastnictví
Moravní, Rohatec
zpět na výpis

Ev.č.: 00830

Prodej, Byty 1+kk, 53m² - Rohatec


V obci Rohatec, nedaleko Hodonína vzniká bytový dům s 27 bytovými jednotkami různých velikostí od 1+kk až po 4+kk. Díky této rozmanitosti poskytuje zajímavé možnosti pro bydlení nebo také investici v oblasti pronájmu. Projekt je již ve výstavbě a jeho dokončení se předpokládá ke konci roku 2021.

Rohatec je obec v Jihomoravském kraji jen 5 km vzdálená od Hodonína. Do tohoto okresního města se můžete dostat za necelých 20 minut pomocí autobusu, vlakem již do 10 minut. Bezproblémové je také vlakové a autobusové spojení s největším městem na Moravě, Brnem.

Rodinné domky s pečlivě udržovanými zahrádkami zdobí vnitřní část obce. Příjemný charakter ulic je podtrhnutý starými vzácnými alejemi lip, ozdobnými jehličnany a keři.
Důležitým cílem výstavby je vytvoření podmínek pro vznik nových příležitostí k bydlení v klidné lokalitě a napomáhaní stabilizace obyvatelstva obce Rohatec.

Projekt Bytového domu Rohatec je budován s pečlivým zřetelem na kvalitní zázemí nejen pro budoucí obyvatele domu, ale také pro současné obyvatele obce a blízkého okolí.

Bytových jednotek je zde 27, jsou rozloženy do tří využitelných poschodí a nabízí různé rozměrové řešení. Varianty dispozic bytů jsou od 1+kk až po 4+kk a touto různorodostí dělají objekt dostupný pro širokou škálu potenciálních zájemců o nové bydlení.

Bytové jednotky jsou navrženy s vlastním kuchyňským koutem, toaletou, koupelnou, lodžií a skladovací kójí. Informace o aktuální dostupnosti, technických a technologických řešeních projektu, naleznete přímo na internetové stránce projektu: www.bytyrohatec.cz a nebo kontaktujte realitního makléře, který zajišťuje prodej celého projektu a poskytne Vám veškeré informace s možností osobní schůzky přímo na nemovitosti.


Kategorie
Byty 1+kk
Okres
Hodonín
Plocha užitná
53 m²
Podlaží umístění
1
Budova
Cihlová
Umístění objektu
Centrum obce
Rok kolaudace
2021
Energetická náročnost budovy
Výtah
ne
Sklep
ano (5m²)
Telekomunikace
Telefon, Internet, Kabelová televize
Voda
Místní zdroj
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Moravní, Rohatec
Vlastnictví
Osobní
Plocha podlahová
40 m²
Stav objektu
Novostavba
Poloha objektu
Rohový
Zástavba
Obytná
Rok výstavby
2021
Zařízený
Ne
Lodžie
ano (8m²)
Komunikace
Betonová, Dlážděná, Asfaltová
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Topení
Ústřední elektrické

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.