Prodej, Byty 2+1, 64 m² - Kolín

2+1, Plocha užitná 64m², Osobní vlastnictví
Seifertova 404, Kolín - Kolín III
zpět na výpis

Ev.č.: 00312

Prodej, Byty 2+1, 64 m² - Kolín


Stylově zrekonstruovaný byt 2+1 téměř v centru Kolína je k modernímu bydlení jako stvořený. Nemusíte se zabývat projektem rekonstrukce ani stavebními úpravami – vše je hotové a nové, stačí se jen zabydlet.

Svou polohou jde o atraktivní bydlení pro všechny věkové a zájmové kategorie: pro singles i dvojice, mladé rodiny i samostatně žijící seniory. Dokonce můžete pracovat v Praze, do práce a zpátky do svého nového bytu se dostanete každý den díky rychlému železničnímu spojení.

Pokud Kolín ještě neznáte, brzy se Vám tu jistě zalíbí. Kdo by neocenil nižší náklady na bydlení a široké volnočasové možnosti? Přímo přes ulici je vyhlášený Vodní svět, inline dráha, tenisové kurty, minigolf, dopravní hřiště, několik krytých i venkovních posiloven i jezdecký areál. Obchodní a zábavní centrum Futurum uspokojí i ty nejvášnivější shopoholiky. Může se hodit i mateřská a základní škola 150 metrů od domu a možná i gymnázium za rohem nebo další střední školy ve městě. V supermarketu pod okny Vám neunikne už žádná akce a oblastní nemocnice se nachází jen pár ulic od domu. Při procházkách malebným středem města a kolínskými zákoutími si přijdou na své nejen historici s romantickou duší.

Hledáte-li investiční byt, jste tu také správně. Kolín pro svou ideální dostupnost z Prahy (D 11, vlak) přitahuje v posledních letech pozornost jako ideální místo k rezidenčnímu bydlení. S přidanými hodnotami nabízeného bytu je téměř vyloučeno, že by někdy zůstal delší dobu prázdný.

Přijeďte se přesvědčit a nezapomeňte si předem domluvit prohlídku!


Kategorie
Byty 2+1
Okres
Kolín
Plocha užitná
64 m²
Počet podlaží
13
Stav objektu
Velmi dobrý
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obchodní a obytná
Zařízený
Částečně
Lodžie
ano (4m²)
Komunikace
Asfaltová
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Seifertova 404, Kolín - Kolín III
Vlastnictví
Osobní
Plocha podlahová
64 m²
Podlaží umístění
11
Budova
Panelová
Umístění objektu
Sídliště
Energetická náročnost budovy
Výtah
ano
Sklep
ano (2m²)
Doprava
Vlak, Dálnice, MHD, Autobus
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední dálkové

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.