Prodej, Byty 2+kk, 65m² - Milovice - Mladá

2+1, Plocha užitná 65m², Družstevní vlastnictví
Průběžná 607, Milovice - Mladá
zpět na výpis

Ev.č.: 00354

Prodej, Byty 2+kk, 65m² - Milovice - Mladá


Příležitost pro nový začátek. Tímto způsobem by se dal definovat družstevní byt 2+1 (současně rozdělený jako 3+1) o výměře 59m2 + 5m2 lodžie + 1,5m2 sklepní kóje.
Město Milovice se rozrůstá velkou rychlostí a to jednak díky své poloze (12 km severozápadně od Nymburka a 37 km severovýchodně od centra Prahy, s níž má město přes Lysou nad Labem dobré železniční spojení v rámci Pražské integrované dopravy), ale také díky pohodě, která ve městě panuje a krásné přírodě v okolí - právě zelená barva ve znaku Milovic má připomínat bohatství lesů v regionu. Kultura města čerpá z bohaté historie i aktivní přítomnosti (Tankodrom Milovice, Mirákulum…).
Byt samotný je ve stavu spíše před rekonstrukcí a má pouze zděné jádro, ale právě v tom poznáte jeho největší potenciál. Poměrně nenákladná investice Vám bude stačit k vytvoření příjemně obyvatelného stavu. Pokud ale máte chuť se do rekonstrukce pustit s větší vervou a třeba i s úpravou dispozice bytu, nabízí se Vám opravdu mnoho řešení k vytvoření dokonalého nového domova v tomto přátelském městě. Aktuálně jsou v bytě 3 obytné místnosti, z nichž jedna je bez okna, a byla využívána jako ložnice. Odstraněním této „doplňkové“ příčky, získáte opravdu velkorysý a světlý pokoj a další místnost s širokou lodžií, která bude v následném období, z naspořených společných prostředků BD, zvětšena o další 3m2 a zasklena. Můžete si pohrát i s možností zazdění současného průchodu z chodby do kuchyně a získat tak komoru nebo vytvořit další SDK příčkou např. šatnu. Vaší fantazii se meze nekladou.
O dům se stará fungující družstvo a poměrně hodně stavebních úprav již bylo provedeno. Nová okna, stoupačky, výměna výtahu, oprava vstupního portálu se vstupem na čipy. V plánu je avizované zasklení a rozšíření lodžií a výhledově rekonstrukce současné funkční plynové kotelny v domě. K uvedená ceně nutno připočítat další náklad s nesplacenou anuitu, vzniklou odkupem domu v roce 2016, ve výši cca 750.000,- Kč, postupně hrazenou formou měsíčních splátek nebo jednorázovým doplatkem. O převodu do OV zatím členové družstva neuvažují.
Pokud hledáte nemovitost, které byste mohli vdechnout nový život a získat tak vysněný domov, neváhejte nás kontaktovat. Na druhou stanu i zkušení obchodníci nám jistě dají za pravdu, že byt je zároveň dobrá investiční příležitost. Hypotékou lze zajistit financování pouze zástavou jiné nemovitosti. Neváhejte a zavolejte, se vším Vám poradíme.


Kategorie
Byty 2+1
Okres
Nymburk
Převod do OV
Plocha užitná
65 m²
Počet podlaží
9
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Poloha objektu
V bloku
Zástavba
Obytná
Zařízený
Částečně
Výtah
ano
Sklep
ano (2m²)
Telekomunikace
Telefon, Internet, Satelit
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední plynové

Lokalita
Průběžná 607, Milovice - Mladá
Vlastnictví
Družstevní
Anuita
750 000 Kč
Plocha podlahová
65 m²
Podlaží umístění
4
Budova
Panelová
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
Bezbariérový
ano
Lodžie
ano (5m²)
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.