Prodej Bytu 2+kk, 40 m² - Kutná Hora - Šipší - Opletalova ul.

2+kk, Plocha užitná 40 m², Osobní vlastnictví
Opletalova 131, Kutná Hora - Šipší
zpět na výpis

Ev.č.: 14421230

Prodej Bytu 2+kk, 40 m² - Kutná Hora - Šipší - Opletalova ul.


Rádi byste bydleli ve vlastním a měli možnost realizovat své představy bydlení po svém?
Pak je tato nabídka k prodeji bytové jednotky v jednom z nejkrásnějších měst v České republice, a to konkrétně v Kutné Hoře, městu stříbra právě pro Vás.

Byt je v dispozici 2+KK, v osobním vlastnictví o velikosti 40m2 se zasklenou lodžií, která zprostředkovává krásný výhled na celé město a jeho hlavní dominantu a to chrám Sv. Barbory. Samozřejmostí je i sklepní kóje. Byt se nachází v posledním patře bytového domu s výtahem, takže nebudete rušeni sousedy z horního podlaží. Vnitřní příčky bytu jsou provedeny z odlehčeného materiálu, takže případná úprava dispozice je naprosto bezproblémová. Pro představu jak by mohl byt vypadat po rekonstrukci přikládáme vizualizaci od našeho architekta, který Vám může být k dispozici.

Nemovitost je prázdná, čistá a připravená k rekonstrukci, je tedy ideální pro realizaci vašich představ o vysněném bydlení.
WIKI:
Kutná Hora (německy Kuttenberg) je město ve Středočeském kraji, obec s rozšířenou působností a významná městská památková rezervace, zapsaná na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Díky těžbě stříbra šlo ve středověku o jedno z nejvýznamnějších českých královských měst. Žije zde přibližně 21 tisíc obyvatel.


V Kutné Hoře se nachází mnoho mateřských škol, dále čtyři základní školy. Jsou to ZŠ Žižkov, ZŠ Jana Palacha, ZŠ Kamenná Stezka a ZŠ T. G. Masaryka. Střední stupeň vzdělání je v Kutné Hoře zastoupen Střední odbornou školou a Středním odborným učilištěm řemesel, dále Střední průmyslovou školou a dvěma gymnázii Gymnáziem Jiřího Ortena a Církevní gymnázium v Kutné Hoře (dříve Církevní gymnázium sv. Voršily). Vyšší stupeň vzdělání je zastoupen Vyšší odbornou školou, která poskytuje vzdělání v oborech Automatizační technika a Management Elektrotechniky. V plánech je i zřízení Kutnohorské Královské univerzity, která bude poskytovat vzdělání v oborech historických, v budově Jezuitské koleje.

Od roku 2015 sídlí v Kutné Hoře vysoká škola, která se sem přestěhovala z Kolína. Jde o ARC – VŠPSV, Academia rerum civilium – Vysoká škola politických a společenských věd. Škola je zaměřena na studium politologie v bakalářském programu.

Na prohlídce Vám bude k dispozici náš finanční konzultant, který Vám zajistí financování této nemovitosti.


Kategorie
Byty 2+kk
Okres
Kutná Hora
Plocha užitná
40 m²
Podlaží umístění
8
Budova
Panelová
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
Výtah
ano
Sklep
ano
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Opletalova 131, Kutná Hora - Šipší
Vlastnictví
Osobní
Počet podlaží
8
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Poloha objektu
V bloku
Zástavba
Obytná
Zařízený
Částečně
Lodžie
ano
Komunikace
Asfaltová
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední dálkové

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.