Prodej nového bytu 2+kk (64 m²) s terasou (44 m²) - Praha - Černý Most

2+kk, Plocha užitná 60 m², Osobní vlastnictví
Vašátkova 1024/27, Praha - Černý Most
zpět na výpis

Ev.č.: 14421237

Prodej nového bytu 2+kk (64 m²) s terasou (44 m²) - Praha - Černý Most


Kompletně zrekonstruovaný bytový dům v jednosměrné ulici a v něm tento byt 2+kk odpovídá požadavkům a nárokům moderního bydlení.

Kuchyně je vybavena novými spotřebiči Electrolux, toaleta a koupelna s velkým sprchovým koutem jsou oddělené, v koupelně je podlahové topení. Všechny místnosti mají vstup z centrální předsíně.

Obývací pokoj se svými 35 m² nabízí různé varianty prostorového řešení: ať dáte přednost velkému stolu pro početné návštěvy nebo XXL sedačce a domácímu kinu, případně si zřídíte pracovní kout pro práci z domova, uspořádání se tu meze nekladou. Nabízí se i možnost vytvořit další samostatnou a plnohodnotnou místnost s vlastním oknem a radiátorem a získat tak dispozici bytu 3+kk.

Ojedinělou přidanou hodnotou bytu je terasa (44 m²), která opticky a pocitově odděluje místnosti od ulice už teď, a je jen na příštím majiteli, jestli ji osadí zeleným plotem z tújí pro umocnění vlastního soukromí, zvolí vestavbu zimní zahrady nebo terasu jinak zútulní. Pak už jen nezbývá než naplno využít její potenciál: grilování s přáteli, vířivka nebo dětský herní koutek, pingpongový stůl a bazén?

V této lokalitě je terasa o takové rozloze hotový unikát. Komu bude stačit k reakreaci jen její část, může si na ní vybudovat třeba i vlastní parkovací místo.

Černý Most sám o sobě je svou polohou na metru strategickou spojnicí s centrem metropole. I autem se zde snadno a rychle napojíte na městský okruh i všechny rychlostní komunikace směrem z Prahy na východ a na sever. Pro bydlení je místo ideální pro množství obchodů, restaurací, sportovišť a zábavních podniků. A nezapomínejme na přírodní zákoutí, která byste v této lokalitě možná nečekali. Díky nim je Černý Most v létě dostatečně zelený a v zimě, když nasněží, dokáže být i bílý.

Rezidence Bridge se nachází na okraji zdejší zástavby, jen 200 metrů od rozlehlého parku U Čeňku s dvěma venkovními posilovnami, skateparkem, dřevěným altánem k posezení, a místním i přespolním dobře známou kavárnou Plechárna. Na park navazuje rybník Martiňák, Pískovna, Dolní rybník a především úchvatný Golf Resort Black Bridge.

Věci, které nepotřebujete mít denně po ruce, pohodlně uskladníte ve vlastním sklepě v podzemním podlaží, kam sjedete výtahem. Na svém podlaží najdete jak kolárnu, tak kočárkárnu. Dům a byt je zcela bezbariérový a parkování u domu bezzónové. V suterénu domu se také nachází velká společenská místnost se zázemím z původní hotelové restaurace, kterou lze skvěle využít třeba k pořádání narozenin. Součástí společných částí domu je také zrevitalizovaný zahradní kout s dětskou průlezkou a posezením.

Ještě nejste rozhodnutí? Prohlídka bytu přímo na místě prozradí vše.


Kategorie
Byty 2+kk
Okres
Hlavní město Praha
Plocha užitná
60 m²
Počet podlaží
8
Stav objektu
Po rekonstrukci
Zástavba
Obytná
Zařízený
Ne
Výtah
ano
Sklep
ano (3 m²)

Lokalita
Vašátkova 1024/27, Praha - Černý Most
Vlastnictví
Osobní
Plocha podlahová
64 m²
Podlaží umístění
1
Budova
Panelová
Energetická náročnost budovy
Bezbariérový
ano
Terasa
ano (44 m²)
Topení
Ústřední dálkové, Podlahové

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.