Prodej družstevního bytu 2+kk 54 m², Praha 3- Žižkov

2+kk, Plocha užitná 59m², Družstevní vlastnictví
Koněvova 1703/132, Praha - Žižkov
zpět na výpis

Ev.č.: 144-11-351

Prodej družstevního bytu 2+kk 54 m², Praha 3- Žižkov


Městskou část Praha 3, tvoří čtyři části katastrálního území: Žižkov, Vinohrady, Vysočany a Strašnice. Každá část má svou historii, dominantu či atmosféru. Někomu vyskočí před očima žižkovská hospoda (je jich zde více než třista), další si vzpomene na spisovatele Jaroslava Haška a jeho dobrého vojáka Švejka, jiný neopomene připomenout eleganci a noblesu Vinohrad. Mladší generace by například určitě vyzdvihla jednu z hlavních dominant městské části - televizní vysílač se sochami dětí šplhajících někam vzhůru. Stejně tak by vaší pozornosti neměl uniknout vrch Vítkov, na kterém se kromě Národního památníku nachází i pomník Jana Žižky z Trocnova.
A právě v první zmíněné, tedy na Žižkově, konkrétně v Koněvově ulici se nachází byt o dispozici 2+kk. Tento byt je jedinečný, díky své poloze a dostupnosti veškeré občanské vybavenosti, na kterou si jen vzpomenete. Denní potřeby lékaře, školek či škol, nákupů a služeb máte v blízkém okolí, všude lze dojít pěšky a pokud budete chtít využít MHD, přímo před domem můžete nastoupit na tramvaj nebo autobus, který Vás také po několika málo zastávkách zaveze k metru. O nočním životě netřeba slov, protože Žižkov, jak již bylo zmíněno, tepe nočním životem a se sousedním Karlínem nabízí pestrou škálu gastronomie a kultury, takže je jen na vkusu návštěvníka, kam zavítá.

Samotný byt je umístěn v pátém nadzemním podlaží s užitnou plochou 53,8 m². Orientován je do vnitrobloku, je tedy odhlučněn od ulice a díky menší lodžii nabízí klid a možnost odpočinku po pracovním dnu. Byt je slunný a pokoje s vysokými stropy působí vzdušně a prostorně. To však není na překážku v případě měsíčních energií. Byt je totiž vybaven vlastním plynovým kotlem s průtokovým ohřevem vody, izolaci tvoří plastová okna s novým venkovním pláštěm budovy a dle doložených výpisů záloh energií, se tento byt dá hodnotit jako velice úsporný. V chodbě bytu je zabudovaná dřevěná vestavba, sloužící jako malá technická místnost, pro umístění ledničky či pračky a vyvýšené dvoulůžko. Kuchyňská linka byla vyrobena na míru a se zabudovanými spotřebiči je plně funkční.

Byt je družstevní, bez možnosti přepsání do osobního vlastnictví, ovšem s možností podnájmu. Součástí družstevního podílu, kromě společných prostor, je i sklep 4,6 m². Vchod z ulice je na heslo a přístup do domu je umožněn odemknutím přes zvonek k bytu. Na prohlídce Vám rád sdělím detaily ohledně měsíčních nákladů, fungování družstva i celého domu. Tak kdy se uvidíme na prohlídce? Zavolejte a domluvíme si termín. Těším se na Vás, Vladimír Řehák.


Kategorie
Byty 2+kk
Okres
Hlavní město Praha
Převod do OV
ne
Podlaží umístění
5
Budova
Cihlová
Zařízený
Částečně

Lokalita
Koněvova 1703/132, Praha - Žižkov
Vlastnictví
Družstevní
Plocha užitná
59 m²
Stav objektu
Dobrý
Energetická náročnost budovy
G

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.