Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1, 80m² - Praha - Černý Most

3+1, Plocha užitná 80m², Družstevní vlastnictví
Vašátkova 1030/15, Praha - Černý Most
zpět na výpis

Ev.č.: 00962

Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1, 80m² - Praha - Černý Most


REZERVOVÁNO !
Prostorný, světlý, vkusně kompletně rekonstruovaný, s jihovýchodně orientovanou lodžií. Tato slova jednoduše vystihuji nabízený družstevní byt 3+1 o výměře 73m2 + lodžie v jižní části sídliště Černý Most, který je prakticky dispozičně řešený. Byt je umístěný ve 4. patře panelového domu, nedaleko parku U Čeňku a přírodního rezervace Pískovna, kde můžete načerpat síly v kousku přírody a přitom být několik málo minut od metra B Rajská zahrada a Černý Most.
Byt prošel poměrně nákladnou kompletní rekonstrukcí – elektrorozvody, nové omítky, podlahová krytina, interiérové dveře a zárubně, zděné jádro, nová sanita a obklady. Na vás již bude jen výběr vlastní kuchyně a interiérového vybavení. Vzhledem k tomu, že je v bytě praktická komora, tak ani skříně nebudou pro Váš nový domov nutnou okamžitou investicí. Lodžie o výměře skoro 7m2 je dlouhá přes kuchyni i obývací pokoj a jistě bude příjemným místem k relaxaci, kde můžete vnímat krásy vzdálenější jižní části Prahy. Dvě samostatné ložnice jsou orientovány S/Z s výhledem do zeleně a na sportovní hřiště, k bytu náleží i sklepní kóje.
Bytové družstvo (BD) je poměrně mladé, takže zásadní opravy domu byly zahájeny v loňském roce, kdy proběhla instalace kamerového systému a pošt.schránek a výmalba domu. V minulosti proběhla výměna oken, repase výtahů, výměna stoupaček a elektrorozvodů na chodbách. BD si na odkup domu pořídilo úvěr od banky, a tak se k uvedené kupní ceně za převod družstevního podílu váže nesplacená anuita ve výši cca 2.300.000,- Kč, kterou bude nový nabyvatel splácet formou měsíčních splátek ve výši 7.843,- Kč. Výhodou pro Vás je, že na Vás je zajistit si aktuálně finanční prostředky zatím pouze na kupní cenu. V měsíčních nákladech budete kromě splátky anuity hradit částku do fondu oprav 30,-/m2 + běžné náklady podle počtu osob a měřitelné spotřeby vody a topení.
Pokud tedy rádi zůstanete žít s rodinou v Praze a nemáte možnost získat úvěr na financování dražších bytů v OV, je tento byt právě pro Vás. Financování kupní ceny Vám zajistí můj kolega a možná i bez zástavy jiné nemovitosti, neváhejte a zavolejte, dozvíte se více. Zatím družstvo neplánuje převod do OV.


Kategorie
Byty 3+1
Okres
Hlavní město Praha
Převod do OV
ne
Plocha užitná
80 m²
Počet podlaží
8
Stav objektu
Po rekonstrukci
Poloha objektu
V bloku
Zástavba
Obytná
Zařízený
Ne
Lodžie
ano (7m²)
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Topení
Ústřední dálkové

Lokalita
Vašátkova 1030/15, Praha - Černý Most
Vlastnictví
Družstevní
Anuita
2 300 000 Kč
Plocha podlahová
71 m²
Podlaží umístění
5
Budova
Panelová
Umístění objektu
Sídliště
Energetická náročnost budovy
G
Výtah
ano
Sklep
ano (2m²)
Telekomunikace
Internet, Kabelová televize
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.