Prodej bytu 3+1 s krbovými kamny a dvěma sklepy, 57 m², Snědovice, okres Litoměřice

3+1, Plocha užitná 57 m², Osobní vlastnictví
Snědovice 88
zpět na výpis

Ev.č.: 14421854

Prodej bytu 3+1 s krbovými kamny a dvěma sklepy, 57 m², Snědovice, okres Litoměřice


Energie na vytápění jsou příliš drahé? A co topení cenově dostupným dřevem? Jestliže vás láká bydlení na venkově v blízkosti Štětí, Roudnice nad Labem a na pomezí Kokořínska a zároveň hledáte rodinné bydlení v bytovém domě, mohl by Vás právě tento byt zaujmout. Třípokojový byt vytápěný vlastními krbovými kamny na palivové dřevo je umístěný ve druhém nadzemním podlaží cihlové bytovky v obci Snědovice vzdálené přibližně 7 kilometrů od centra města Štětí.
Dům byl postavený v 70. letech a je dobře udržovaný. Byt prošel kompletní rekonstrukcí v uplynulých 10 letech. Na podlaze v chodbě, koupelně a v kuchyni je položena dlažba. V obytných místnostech je plovoucí laminátová podlaha. V celém bytě jsou zcela nové dveře včetně kování. Vytápění bytu je řešeno krbovými kamny na dřevo umístěnými v obývacím pokoji. Kamna mají prosklená dvířka jimiž můžete sledovat plápolající oheň, který tak vytváří příjemnou atmosféru za dlouhých zimních večerů. Kamna jsou napojena na centrální rozvod topení, který je rozvedený po celém bytě a je osazený radiátory ve všech místnostech. Pokud byste chtěli větší topný komfort, je možné jako zdroj tepla namontovat elektrický kotel. Voda je ohřívána elektrickým bojlerem, který je umístěný v koupelně. Okna v bytě jsou plastová. Jeden z pokojů a obývací pokoj jsou orientovány jihovýchodním směrem. Další pokoj má okna na jihozápad a okno kuchyně a koupelny směřují na severozápad. Výhledy z oken bytu jsou do zeleně na sousední zástavbu bytových domů. V patře jsou vždy pouze dva byty. K bytu patří dva sklepy v suterénu domu. Jeden je technický / úložný a ve druhém je uskladněno palivové dřevo. Parkování je možné hned u domu.
Snědovice mají téměř 800 obyvatel a jsou složeny z několika menších dědin ležících v okruhu přibližně 4 kilometrů kolem centra obce Snědovice. Obecní úřad, pošta a obchod s potravinami jsou přímo ve Snědovicích, přibližně 100 metrů od domu. Tamtéž je i zastávka autobusu, odkud se dostanete do Litoměřic, Štětí a okolních obcí. Další podrobnější informace Vám rád sdělím telefonicky anebo při prohlídce tohoto bytu.


Kategorie
Byty 3+1
Okres
Litoměřice
Plocha užitná
57 m²
Podlaží umístění
2
Budova
Cihlová
Umístění objektu
Centrum obce
Energetická náročnost budovy
G
Parkování
Ano
Rozměry - výška stropu
2,60 m
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Elektřina
230V
Topení
Ústřední tuhá paliva

Lokalita
Snědovice 88
Vlastnictví
Osobní
Počet podlaží
4
Stav objektu
Dobrý
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Zařízený
Ne
Výtah
ne
Sklep
ano (7 m²)
Telekomunikace
Telefon, Internet
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.