Byt po rekonstrukci, 3+kk, 71m² - Čáslav - Nové Město

3+kk, Plocha užitná 71m², Osobní vlastnictví
Pražská 1624/63, Čáslav - Čáslav-Nové Město
zpět na výpis

Ev.č.: 00648

Byt po rekonstrukci, 3+kk, 71m² - Čáslav - Nové Město


Toužíte po moderně, vkusně a funkčně zrekonstruovaném bytu? Tady je, a můžete jej bez jediného zásahu komfortně užívat. Vaše současná, nebo budoucí rodina zde zcela jistě prožije nespočet šťastných okamžiků.

Nabízený byt o dispozici 3+kk se nachází ve zvýšeném přízemí 4 podlažního panelového domu, který prošel revitalizací, a nachází se téměř v centru města Čáslav. Rekonstrukce bytu byla dokončena v roce 2019. Byt byl původně v dispozici 3+1 a po rekonstrukci doznal opravdu zásadních změn. Kuchyně a obývací pokoj jsou propojeny , čímž vznikl perfektní obytný prostor, kdy celá rodina je neustále v kontaktu. V kuchyňské části byl vybudován dnes velice moderní středový ostrůvek, kde kromě pracovní desky a elektrické pečící trouby naleznete také barový pult. Dispozičně byla upravena i vstupní chodba tak, aby se maximálně zvětšila koupelna.
Součástí rekonstrukce byly logicky provedeny i nové rozvody elektřiny, rozvody vody, odpadu, stoupačka, datové rozvody, jističe, plastová okna, plovoucí podlahy (v pokojích), nové štuky, kvalitní obklady a dlažba v koupelně a chodbě, vana, vchodové dveře, kompletně nová moderní kuchyňská linka včetně spotřebičů, obložkové dveře do pokojů a vestavné skříně.

Parkování je možné na parkovišti přímo před domem.

Počátky existence Čáslavského kraje spadají do 2. poloviny 13. století, kdy Přemysl Otakar II. nahradil původní hradské zřízení krajským zřízením. Centrem původního hradského zřízení byl až do zavedení krajského zřízení Čáslavský hrádek (dnes návrší nad atletickým stadionem ve Vodrantech).

Čáslav (něm. Tschaslau nebo Časlau) je české město ležící ve Středočeském kraji v okrese Kutná Hora, založené v roce 1264 za vlády Přemysla Otakara II. Žije zde přibližně 10 tisíc obyvatel. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Nejstarší dochovanou památkou je románský kostelík sv. Michala z roku 1130, který je dnes součástí chrámu sv. Petra a Pavla. Městem protéká říčka Brslenka, na horním toku nazývaná také Čáslavka, která je levostranným přítokem řeky Doubravy.

Při prohlídce Vám bude k dispozici náš finanční konzultant, který Vám zajistí financování této nemovitosti.


Kategorie
Byty 3+kk
Okres
Kutná Hora
Plocha užitná
71 m²
Podlaží umístění
1
Budova
Panelová
Umístění objektu
Centrum obce
Energetická náročnost budovy
Parkování
Ano
Telekomunikace
Internet, Kabelové rozvody
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Pražská 1624/63, Čáslav - Čáslav-Nové Město
Vlastnictví
Osobní
Počet podlaží
5
Stav objektu
Po rekonstrukci
Poloha objektu
V bloku
Zástavba
Obchodní a obytná
Zařízený
Částečně
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Topení
Ústřední dálkové

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.