Prodej bytu 3+kk, 67m² se zahradou 127m² a parkovacím stáním - Králův Dvůr - Levín

3+kk, Plocha užitná 67 m², Osobní vlastnictví
Na Vyhlídce, Králův Dvůr - Levín
zpět na výpis

Ev.č.: 144-11-539

Prodej bytu 3+kk, 67m² se zahradou 127m² a parkovacím stáním - Králův Dvůr - Levín


Pokud toužíte po opravdu klidné bydlení s vlastní zahradou v perfektním dosahu Berouna i Prahy, pak je tato nabídka právě pro Vás. Jedná se fakticky o uzavřenou a klidnou komunitu, kam zajíždí pouze auta rezidentů.

Byt se nachází v novostavbě domu z roku 2015 a je v dispozici 3+kk s komfortní výměrou 67m2 podlahové plochy, ale tím zdaleka nekončíme. Obrovskou výhodou tohoto bytu není jen dostatečná metráž podlahové plochy bytu, ale také perfektní okrasná i užitková zahrádka s pergolou o ploše 127m2, kde můžete nejen relaxovat s rodinou a přáteli, ale také se realizovat, popřípadě umožnit svému domácímu mazlíčkovi úžasný výběh a zábavu.

V bytovém domě jsou pouze 3 bytové jednotky (v bloku 6 bytových jednotek), což umožňuje skutečně soukromý život v příjemné komunitě.

Všechny pokoje v bytě jsou neprůchozí, což Vám poskytne soukromí v každém okamžiku. Samozřejmostí je prostorná koupelna s vanou a toaletou.

Vytápění ústředního topení v bytě i TUV zajišťuje plynový kotel s regulací prostřednictvím termostatu.

Nespornou a velkou výhodou je parkovací stání, které je součástí prodeje.

Město Králův Dvůr se nachází v okrese Beroun ve Středočeském kraji, v těsné blízkosti města Berouna, na řece Litavce. Žije zde přibližně 9 900 obyvatel.
V polovině 13. století tu král Václav I. pravděpodobně vystavěl středověký dvůr. První písemná zmínka o Počaplech pochází z roku 1302, o Králově Dvoře z roku 1394, kdy zde panská jednota zajala krále Václava IV.

Pamětihodnosti:
Zámek Králův Dvůr
přírodní památka Zahořanský stratotyp

Dopravní síť:
Pozemní komunikace – Městem prochází dálnice D5 s exitem 22 (Beroun-západ). Město protíná silnice II/605 Praha – Beroun – Žebrák – Plzeň.
Železnice – Město protíná železniční Trať 170 Praha – Plzeň – Cheb. Je to dvoukolejná elektrizovaná celostátní trať zařazená do evropského železničního systému, součást 3. koridoru, doprava z Prahy do Plzně byla zahájena roku 1862. Na území města leží zastávky Králův Dvůr a Králův Dvůr-Popovice.

Veřejná doprava:
Autobusová doprava – Městská hromadná doprava v Králově Dvoře je zajištěna autobusovými linkami berounské MHD. Autobusové linky projíždějící městem vedly do těchto cílů: Beroun, Domažlice, Hostomice, Hořovice, Kladno, Klatovy, Plzeň, Praha, Tachov, Zbiroh, Zdice, Železná Ruda.
Železniční doprava – Po trati 170 mezi Berounem a Zdicemi jezdilo v pracovních dnech 19 párů osobních vlaků, o víkendu 17 párů osobních vlaků. Kromě přímých vlaků na trati 170 jezdí přes Králův Dvůr i železniční linka Beroun – Protivín spojující celou trať 200 s Berounem.

Náklady:
Fond oprav cca 800,-Kč , záloha na elektřinu 675,-Kč , záloha na plyn 1110,-Kč a vždy poskytovatelé vraceli přeplatek.


Kategorie
Byty 3+kk
Okres
Beroun
Plocha užitná
67 m²
Podlaží umístění
1
Budova
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Rok výstavby
2015
Zařízený
Částečně
Míst k parkování
1
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Na Vyhlídce, Králův Dvůr - Levín
Vlastnictví
Osobní
Plocha zahrady
127 m²
Stav objektu
Novostavba
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Energetická náročnost budovy
Bezbariérový
ano
Parkování
Ano
Telekomunikace
Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Lokální plynové

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.