Prodej originálního designového bytu 3+kk, 90 m² - Praha 5 - Smíchov

3+kk, Plocha užitná 90 m², Osobní vlastnictví
Plzeňská 165/46, Praha - Smíchov
zpět na výpis

Ev.č.: 14421379

Prodej originálního designového bytu 3+kk, 90 m² - Praha 5 - Smíchov


Promyšlený a originálně řešený loftový byt v aktuální dispozici 3+kk s okny do tichého dvora se nachází v nově rekonstruovaném bytovém domě na místě, kde se dobře bydlelo už před staletími. Dům prošel celkovou renovací a přístavbou za zachování původní architektonické podoby stavby i užitných prvků a současného splnění standardů moderního bydlení.

Dominantou bytu je otevřený obývací prostor s luxusní a designovou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, prostorná podesta a obývací prostor. Velkoplošná francouzská okna poskytují dostatek denního světla i pocit vzdušnosti.

Podesta se vstupem do bytu propojuje obě podlaží a slouží jako předsíň, kde bez problémů zaparkujete kočárek i kolo. Vchází se odtud do koupelny s velkým sprchovým koutem, širokým umyvadlem (120 cm), bidetem, toaletou a pračkou.

Ve spodním podlaží je vybudovaná prostorově velkorysá ložnice s vestavěnou šatnou, dále dětský pokoj či pokoj pro hosty a vešel se sem i elegantně vestavěný pracovní kout pro práci z domova, který po skončení pracovní doby dokonale splyne se stěnou. Od domácí pohody a relaxace vás pak žádné pracovní povinnosti nemají šanci rozptýlit. V prostoru pod schody a koupelnou oceníte praktické úložné prostory. V celém bytě je vodní podlahové topení, a tak místo, které jinde běžně zabírají topná tělesa, můžete využít jinak.

V domě i vnitrobloku vládne absolutní ticho a klid, ačkoli se dům nachází na rohu ulice Plzeňská a Na Čečeličce. Toto místní jméno se váže k rodu Čečelických, kteří zdejší původně viniční usedlost vlastnili od roku 1662. Pole a vinice se v okolí nacházely ještě v roce 1787, kdy nedaleko odsud, v letním sídle manželů Duškových, dokončil prý Mozart svou operu Don Giovanni. Tehdy Smíchov ještě nepatřil mezi pražská města, zatímco dnes se už počítá k jeho centru.

Obyvatele tu od křižovatky Anděl se stanicí metra a OC Nový Smíchov dělí jen 1 zastávka tramvají, která staví přímo u domu a její honosný název s příměsí nostalgie zdejší historii připomíná.

Výborné dopravní spojení a veškeré myslitelné zázemí v okolí (MŠ a ZŠ se nachází doslova "za rohem") je v rovnováze s možností každodenní relaxace v zeleni. V pěší dostupnosti se nachází park Sacré Coeur, zahrada Kinských, odkud lze vystoupat přes Nebozízek až na Petřín, opačným směrem se rozkládají Husovy sady, Šalamounka, Klamovka. Ideální relax si můžete dopřát i doma, ať už na pavlači posedíte sami nebo se zapovídáte se sousedy nad sklenkou dobrého pití.

V plánu městské části je úprava uličního pásu Plzeňské ulice ze současné dopravní tepny na zelenou městskou třídu: oddychový boulevard se stromořadím, lavičkami a vodními prvky, se zachovaným tramvajovým spojením. Studie budoucí podoby ulice Plzeňská byla včetně vizualizací už představena veřejnosti a vzbudila velké nadšení a očekávání.

Pokud hledáte vlastní bydlení nebo investiční byt, nabízí tato volba pro každý případ velmi zajímavé zhodnocení.

Přijďte sami nasát atmosféru bytu i domu. Zdejší genius loci je silný a nepředatelný.


Kategorie
Byty 3+kk
Okres
Hlavní město Praha
Vlastnictví
Osobní
Počet podlaží
6
Stav objektu
Novostavba
Energetická náročnost budovy
Výtah
ano
Topení
Podlahové

Lokalita
Plzeňská 165/46, Praha - Smíchov
Typ bytu
loft
Plocha užitná
90 m²
Podlaží umístění
2
Budova
Cihlová
Zařízený
Částečně
Telekomunikace
Internet, Kabelové rozvody

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.