Prodej, Byty 4+1, 82m² - Ostrava - Moravská Ostrava

4+1, Plocha užitná 82m², Osobní vlastnictví
Sokolská třída, Ostrava - Moravská Ostrava
zpět na výpis

Ev.č.: 00089

Prodej, Byty 4+1, 82m² - Ostrava - Moravská Ostrava


Neumíte si život bez ranní rozcvičky v podobě běhu či každodenních procházek v Komenského sadech už ani představit? Docela jste si zvykli, nebo byste teprve chtěli zažívat tu pohodu a vůni čerstvě namleté pražené kávy při snídani a volných chvilkách na balkóně s výhledem do dvora? Nedivíme se Vám, nejste sami!
Pakliže sport ani káva nepatří do Vašeho seznamu TOP 3, neodcházejte! Možná Vás zaujme a příjemně překvapí 78,3 m², na kterých můžete, díky původnímu stavu bytu, s dispozicí doslova čarovat. A bytu tak vtisknout úplně novou tvář odpovídající Vašim představám.
Rádi bychom Vám tímto ke koupi nabídli velice nadstandardní a atypicky řešený byt o dispozici 3,5+1 s balkónem lemujícím dva pokoje situovaný do 4. patra domu v centru města, poblíž ostravské radnice či proslulé „Čapkárny“. Detailnější pohled na dispoziční uspořádaní bytu Vám poskytne přiložený půdorys a Vy tak můžete popustit uzdu vlastní fantazii a v hlavě si načrtnout, jak byste byt uspořádali sami pro sebe. Jak již bylo zmíněno, byt je ve stavu k rekonstrukci, disponuje 3 pokoji a 1 menším pokojem, využitelným například jako pracovna nebo technická místnost. Množství úložného prostoru zajišťuje komora v bytě, prostor pro vestavěnou skříň v předsíni, ale také 2 sklepní boxy o celkové výměře 3,5 m² náležející k bytu. Proto když o prostory stávající komory rozšíříte sociální zázemí bytu, o tolik úložného místa nepřijdete. No a jestli si ponecháte kuchyni s jídelnou oddělené nebo je propojíte dle současných trendů s obývacím pokojem, to už necháme plně na Vás. Kromě kuchyně, koupelny, toalety a předsíně, je celý byt pokryt dřevěnými parketami, které by bylo hříchem nezachovat. Pokud nemáte rádi velké výšlapy, sluší se dodat, že k bytu Vás vyveze nový výtah.
Zbývá jediné, dohodněte si prohlídku a přijďte se o výjimečnosti této nabídky sami přesvědčit a fantazii v realitu přetavit! S vyřízením hypotečního úvěru Vám rádi a bezplatně pomůžeme.


Kategorie
Byty 4+1
Okres
Ostrava-město
Plocha užitná
82 m²
Počet podlaží
7
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Poloha objektu
V bloku
Zástavba
Obchodní a obytná
Parkování
Ano
Balkón
ano (8m²)
Sklep
ano (4m²)
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední dálkové

Lokalita
Sokolská třída, Ostrava - Moravská Ostrava
Vlastnictví
Osobní
Plocha podlahová
78 m²
Podlaží umístění
5
Budova
Skeletová
Umístění objektu
Centrum obce
Energetická náročnost budovy
C
Výtah
ano
Lodžie
ano (8m²)
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.