Prodej, Byty 4+1, Hanspaulka, Praha - Dejvice

4+1, Plocha užitná 125m², Osobní vlastnictví
Na Kuthence 824/15, Praha - Dejvice
zpět na výpis

Ev.č.: 00058

Prodej, Byty 4+1, Hanspaulka, Praha - Dejvice


Hanspaulka, jedna z nejprestižnějších adres v Praze, měla vždy pověst luxusní lokality. Chcete-li patřit mezi ty, jejichž adresa je spojená s tímto žádaným vrškem nad Dejvicemi, nemusíte mít hned celou vilu. Co byste řekli unikátní nemovitosti, prosvětlenému a komfortně rekonstruovanému bytu 4+1 o ploše přes 120 m², odkud je z obývacího pokoje přímý vstup do vlastní zahrady?
Čekáte-li na příležitost, která se na realitním trhu objevuje jednou za 5-10 let, právě jste se dočkali.
Jde přitom skutečně o vilu, byt v ní se nachází ve zvýšeném přízemí, a kromě zmíněné zahrady disponuje zimní zahradou, garáží a dalšími nebytovými prostory v suterénu. Dominantou interiéru jsou prostorné pokoje s vysokými stropy: obývací pokoj se rozlohou blíží třiceti a samotná kuchyně má přes dvacet metrů čtverečních. Promyšlené posuvné dveře nabízí jeden velký otevřený prostor nebo dva oddělené, podle toho, jak si situace žádá. V kuchyni je barový kout a kuchyňská linka včetně spotřebičů, pyšnící se nejen velkým oknem nad pracovní plochou, ale i provedením pracovní desky (technologie kamene Technistone). Ostatní tři pokoje jsou neprůchozí se vstupem z prostorné předsíně, kde najdete i samostatnou šatnu a komoru. Dvě koupelny splňují nároky na moderní bydlení: obě mají podlahové topení, obě mají okno a v obou najdete toaletu.
Současný majitel pořizoval, upravil a zařídil byt sám pro sebe a svou rodinu s úmyslem zůstat zde již natrvalo. O tom svědčí kvalita provedené rekonstrukce i použitých materiálů. V celém bytě jsou položené dubové parkety, nově vyštukované stěny i stropy a masivní dubové dveře vyrobené na zakázku. Byla provedena také rekonstrukce všech vnitřních rozvodů a instalací dle nejnovějších norem. Péče se dostalo nejen bytu, ale celé vile: byla kompletně zateplena včetně sklepů a střechy, proběhla výměna oken.

Zahrada, do níž je vila usazena, byla navržena zahradním architektem a je pravidelně udržována. Je orientovaná přímo na slunečný jih a nerušené posezení a relaxaci v dřevěném altánu zajišťuje i skutečnost, že je ze tří stran obklopena dalšími, sousedními zahradami.

Genius loci si vychutnáte už na zahradě, ale ta pravá atmosféra Hanspaulky na vás bezesporu čeká za plotem. Procházkou touto výjimečnou čtvrtí se na čas vrátíte do období první republiky, kdy zde vilová výstavba započala. Mnohé zdejší vily jsou dílem věhlasných architektů. Punc této čtvrti, která tepe sousedským a kulturním životem, na Vás dále dýchne z míst, která v oficiálních průvodcích Prahy nenajdete. A do přírody to od branky máte jen 200 metrů do lesa Šáreckého údolí.

Jméno Hanspaulka nese i autobusová zastávka, která vás za 4 minuty doveze na metro Bořislavka v případě, že se rozhodnete na čas z hanspaulských výšin sestoupit. A když se rozhodnete pro větší cestování, letové trasy nad domem sice nevedou, ale ruzyňské letiště je velmi blízko.

Přijďte se podívat! Až na místě totiž pocítíte, proč je Hanspaulka věhlasný pojem.


Kategorie
Byty 4+1
Okres
Hlavní město Praha
Plocha užitná
125 m²
Počet podlaží
4
Stav objektu
Po rekonstrukci
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Míst k parkování
1
Garáž
Ano
Lodžie
ano (11m²)
Telekomunikace
Internet, Kabelová televize
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Na Kuthence 824/15, Praha - Dejvice
Vlastnictví
Osobní
Plocha zahrady
330 m²
Podlaží umístění
1
Budova
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
G
Parkování
Ano
Počet garáží
1
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, MHD
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední plynové

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.