Prodej, Byty 4+kk, 91m² - Horoměřice

4+kk, Plocha užitná 91m², Družstevní vlastnictví
Komenského 912, Horoměřice
zpět na výpis

Ev.č.: 00394

Prodej, Byty 4+kk, 91m² - Horoměřice


Hledáte pro svou rodinu hezké bydlení nedaleko Prahy s vlastním parkováním, v blízkosti krásné přírody a s možností odpočinku a posezení v trávě? V tom případě je družstevní byt, v klidné ulici v Horoměřicích, o celkové výměře 91m2 a s právem nájmu užívání přilehlého pozemku velikosti 220m2, tím pravým. Byt se nachází v přízemí cihlového nízkopodlažního domu z roku 2009 a rozdělením obývacího pokoje SDK příčkou, prošel dispoziční stavební úpravou na 4+kk. Netradiční tvar celého domu dává prostor Vaší tvořivosti a fantazii především při zařizování ložnic, které mají všechny výstup na kouzelnou oplocenou zahradu a jižní terasu. V západní části zahrady, podél obývacího pokoje, byla zahájena stavební realizace bazénu velikosti 6,5 x 3,6m. Jeho dokončenou možnou podobu vidíte na přiložené upravené fotografii. Současný stav bazénu je ve fázi dokončené betonáže a potřebných přípojek. V bytě jsou praktické dvě menší komory, které Vám vynahradí nepřítomnost sklepa. V ložnicích jsou nové podlahy a před 2 lety došlo k výměně elektrického kotle, umístěného ve výklenku vstupní haly bytu, který zajišťuje vytápění a ohřev vody pouze pro nabízený byt. Obývací pokoj o současné výměře 31m2, je propojený s funkčním kuchyňským koutem, vybaveným potřebnými spotřebiči a praktickými úložnými skříňkami. Horoměřice jsou bezpečným, klidným a vyhledávaným místem k žití, ale pro větší klid majitelů byla do oken instalována bezpečnostní průhledná folie. Současná nabídková cena zahrnuje i venkovní parkovací stání v soukromé části pozemku vedle domu, možnost užívání společné kočárkárny. K ceně družstevního bytu se váže nesplacená anuitní částka v aktuální výši cca 1.020.000,- Kč, kterou bude nový nabyvatel splácet formou měsíčních splátek ve výši 12.182,- Kč.
Čeká na Vás nádherné bydlení nedaleko přírodních krás v podobě Údolí Únětického potoka, Kozích hřbetů nebo přírodní rezervace Roztocký háj. Obec zaznamenala v posledních letech velký rozvoj, je plně občansky vybavena a její občasné se starají o příjemné žití a rozvoj volnočasových aktivit pro děti i dospělé. Plánované jsou investice především do školství a sportovního zázemí.
Stále váháte? Koupi tohoto zajímavého bytu lze sice financovat pouze zástavou jiné nemovitosti, ale příjmy budete prokazovat pouze k zajištění uvedené kupní ceny. S návrhem vašich finančních možností Vám rád poradí můj kolega. Zavolejte a dozvíte se více.


Kategorie
Byty 4+kk
Okres
Praha-západ
Převod do OV
ne
Plocha užitná
91 m²
Počet podlaží
3
Stav objektu
Velmi dobrý
Poloha objektu
V bloku
Zástavba
Obytná
Rok výstavby
2008
Zařízený
Částečně
Parkování
Ano
Terasa
ano (45m²)
Telekomunikace
Internet
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Komenského 912, Horoměřice
Vlastnictví
Družstevní
Anuita
1 020 000 Kč
Plocha zahrady
220 m²
Podlaží umístění
1
Budova
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Rok kolaudace
2009
Energetická náročnost budovy
Míst k parkování
1
Výtah
ne
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Topení
Lokální elektrické

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.