Prodej, Byty 4+kk, 88 m² - Svitavy - Lány

4+kk, Plocha užitná 88m², Osobní vlastnictví
Na Vějíři, Svitavy - Lány
zpět na výpis

Ev.č.: 00762

Prodej, Byty 4+kk, 88 m² - Svitavy - Lány


Životní úroveň se obecně zvyšuje. S tím velmi úzce souvisí také vyšší nároky na komfort bydlení. Pokud docházíte či dojíždíte za prací, máte děti školou povinné, je logické, že upřednostňujete život ve městě. Navzdory tomu je obvyklé, že byste volili klidné a tiché místo k bydlení, přesto však blízké všem vymoženostem, které město může nabídnout.
Přesně takovou nemovitost, splňující vysoké požadavky, Vám nově nabízíme v podobě mezonetového bytu ve vilovém domě, na ulici Na Vějíři ve Svitavách. Jeho majitelé si byt přímo vymodelovali k obrazu svému, aby každý ze čtyřčlenné domácnosti měl své soukromí a potřebné pohodlí. V roce 2014 zde zainvestovali 500.000 Kč do vybudování zvýšeného patra a dalších, s tím spojených oprav - kompletně zrekonstruované koupelny, toalety a podlah v celém bytě. Jako bonus zde byla instalována střešní okna s dešťovým senzorem na dálkové ovládání. V domě byla kompletně opravena střecha včetně nového opláštění. Podkroví je dobře izolované s použitím kvalitních izolačních materiálů. V roce 2016 byly v kuchyni vyměněny elektrické spotřebiče, kuchyňská pracovní deska i baterie. V kuchyni, na doporučení projektanta, instalovali majitelé deseti litrový elektrický bojler na ohřev vody. Zkrátka nový majitel koupí získá krásný, vzdušný byt, do kterého nebude muset několik let investovat.
Vzhledem k tomu, že stávající majitelé mají v plánu stěhovat se do domu, který je v současné době ve výstavbě, k předání bytu k užívání je třeba počítat s termínem listopad roku 2021. Impulsem pro prodej bytu se staly mimořádně výhodné podmínky pro kupující ze strany úvěrujících bank, které v současné době nabízejí skvělé úrokové sazby. S financováním Vám pomohou naši zkušení finanční poradci.


Kategorie
Byty 4+kk
Okres
Svitavy
Typ bytu
mezonet
Plocha užitná
88 m²
Počet podlaží
5
Stav objektu
Velmi dobrý
Poloha objektu
Řadový
Zástavba
Obchodní a obytná
Energetická náročnost budovy
G
Míst k parkování
50
Balkón
ano (2m²)
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Autobus
Elektřina
230V
Topení
Ústřední dálkové

Lokalita
Na Vějíři, Svitavy - Lány
Náklady na bydlení
3.500 Kč (elektřina, topení, teplá a studená voda)
Vlastnictví
Osobní
Plocha podlahová
82 m²
Podlaží umístění
4
Budova
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Rok výstavby
2000
Zařízený
Částečně
Parkování
Ano
Sklep
ano (4m²)
Telekomunikace
Telefon, Internet, Kabelová televize
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.