Prodej krásné chalupy, 69m² zastavěná plocha, 730m² pozemek - Káraný

Chalupa, Plocha užitná 65m²
Káraný
zpět na výpis

Ev.č.: 00705

Prodej krásné chalupy, 69m² zastavěná plocha, 730m² pozemek - Káraný


V dnešní době je velice žádaný typ nemovitost pro rekreaci, navíc pokud se jedná o dům po kompletní rekonstrukci a přestavbě umožňující celoročnímu užívání. Tato nabídka v lokalitě Káraný je naprosto unikátní i proto, že zde se nemovitosti spíše dědí, než prodávají.

Nemovitost je v dispozici 3+kk na zastavěné ploše 69 m2 na vlastním rovném pozemku o celkové ploše 730 m2. V domě naleznete prostornou obytnou místnost s kuchyňským koutem, dále ložnici a dětský pokoj. Samozřejmostí je koupelna se sprchou a toaletou.

Na pozemku naleznete krásné relaxační místo pro posezení s rodinou a přáteli ve stínu vrby. Na zahradě je vybudovaný dnes naprosto nezbytný prostorný bazén.

Nemovitost je osazena novými plastovými okny a celá je zateplena, v kuchyňském koutu jsou velká francouzská okna. Vytápění nemovitosti je prostřednictvím krbových kamen v centrální místnosti objektu a přímotopy, které jsou v každé místnosti řízeny termostaty a energie je tarifně na "noční proud". Díky tomu je vytápění elektřinou ekeonomicky výhodné.

Pitná voda je z vlastní studny a jsou k dispozici rozbory, odpad je řešený formou septiku.

Přístupová komunikace je obecní a příjezd autem je možný až na pozemek. Naleznete zde také menší zděnou stavbu (například jako sklep, kůlna, místo pro motorku) a další 3 parkovací stání na zámkové dlažbě aniž by toto parkování jakkoliv omezovalo komfort užívání zahrady.

Káraný je obec ve Středočeském kraji v okrese Praha-východ. Rozkládá se asi dvacet osm kilometrů severovýchodně od centra Prahy a sedm kilometrů východně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a přes novou lávku v přímém dosahu města Čelákovice.

Káraný leží na pravém břehu Labe a levém břehu řeky Jizery, těsně před jejich soutokem, zhruba 5 km východně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Byla založena v roce 1777 a za svoji krátkou historii vstoupila do povědomí především svými zdroji pitné vody, kterými od roku 1914zásobuje Prahu a okolí.
V okolí Káraného je lesnatá rekreační oblast s chráněným územím Černý orel u soutoku Labe s Jizerou, přírodní rezervací Lipovka – Grado, se slepým ramenem Labe nyní nazývaným Grado a řadou tůní. Do jihovýchodní oblasti katastrálního území Káraný zasahuje část přírodní rezervace Káraný – Hrbáčkovy tůně.

Veřejná doprava: Autobusová doprava – Do obce zajíždí příměstská autobusová linka Brandýs n.L.-St. Boleslav - Káraný (v pracovních dnech 13 spojů, o víkendech 8 spojů)

Financování této nemovitosti Vám zajistí náš finanční konzultant, který bude přítomen na prohlídce.


Kategorie
Chalupa
Okres
Praha-východ
Plocha užitná
65 m²
Plocha zastavěná
69 m²
Počet podlaží
1
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Rekreační
Zařízený
Částečně
Parkování
Ano
Počet garáží
1
Bazén
ano
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Lokalita
Káraný
Velikost
3 pokoje
Plocha pozemku
730 m²
Plocha zahrady
661 m²
Stav objektu
Po rekonstrukci
Typ domu
Přízemní
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
G
Míst k parkování
3
Garáž
Ano
Terasa
ano
Komunikace
Asfaltová
Voda
Místní zdroj
Odpad
Septik

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.