Prodej, Chata, 30m² - Karlovy Vary - Stará Role

Chata, Plocha užitná 30m²
Karlovy Vary - Stará Role
zpět na výpis

Ev.č.: 00672

Prodej, Chata, 30m² - Karlovy Vary - Stará Role


Sháníte větší zahrádku v Karlových Varech? Rádi byste za slunného dne opustili svůj byt a byli raději na čerstvém vzduchu? Pak Vás jistě bude zajímat naše nabídka zahrádky ve Staré Roli. Na zahrádce je zděná chatka o velikosti 30m2, pojďme se na ní tedy rovnou podívat. Po schůdkách se dostaneme na světlou krytou terásku, dále projdeme vstupní chodbičkou do obývací části s menšími kamínky, kde si můžete přitopit v chladnějších dnech, vlevo od vstupu je kuchyňský kout s prostornou kuchyňskou linkou, například na přípravu potravin pro grilování. Vedle obývací části máme k dispozici koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Od vstupu vpravo jsou schůdky do podkrovní části, kde je místo pro přespání.
Nyní se pojďme podívat na samotnou zahrádku (516m2), příchozí cestička je mezi travnatou plochou vydlážděna kameny, půjdeme-li po této cestičce, po pravé straně je pod stromem ve stínu krytá houpačka pro dítka, po levé straně je vydlážděný plácek se sezením, které je osázeno květinami. Projdeme okolo chatky dále, kde je menší zahradní domek na uložení zahradního nářadí, vedle něj máme udírnu, kde si jistě sami dovedete představit, jak po otevření dvířek vyvane ven vůně uzeného masa či klobásek. Vpravo je poté rohový krb, který můžete využít ke grilování masa, zeleniny, či opékání špekáčků. Na samém konci zahrádky jsou vyvýšené záhony a skleník, pro pěstování nejrůznějších druhů zeleniny.
V současnosti je zahrada a chata pouze k sezónnímu užívání. Nabízí ale možnosti do budoucna pro celoroční bydlení. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.


Kategorie
Chata
Okres
Karlovy Vary
Plocha užitná
30 m²
Plocha zastavěná
34 m²
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Přízemní
Umístění objektu
Okraj obce
Energetická náročnost budovy
Počet objektů
2
Komunikace
Neupravená
Elektřina
230V
Odpad
Jímka

Lokalita
Karlovy Vary - Stará Role
Velikost
2 pokoje
Plocha pozemku
516 m²
Počet podlaží
1
Budova
Smíšená
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Rekreační
Zařízený
Částečně
Terasa
ano (10m²)
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Individuální
Topení
Lokální tuhá paliva

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.