Prodej Činžovního domu, 5 bytů a nebytový prostor, 498 m² - Sokolov

Činžovní dům, Plocha užitná 498 m²
Nádražní 112, Sokolov
zpět na výpis

Ev.č.: 14424397

Prodej Činžovního domu, 5 bytů a nebytový prostor, 498 m² - Sokolov


Hledáte investiční příležitost? Máte velkou rodinu a chcete bydlet všichni v jednom domě? Případně hledáte prostory pro svou firmu či ordinaci?
Nabízíme k prodeji činžovní dům v Sokolově. Užitná plocha domu je 498 m2. Jedná se o čtyřpodlažní dům, který byl naposledy užíván jako penzion. V domě jsou čtyři bytové jednotky. Dva byty 2+1 (51 m2) a dva byty 1+1 (41 m2) které aktuálně nejsou vybavené kuchyňskou linkou. Dům má také velkou půdu (90 m2) kterou lze propojit schodištěm s jedním z bytů a může tak vzniknout krásný mezonetový byt. V přízemí se nachází prodejna, která je dlouhodobě pronajata a také bývalá společenská místnost s kuchyní. Tu lze celkem jednoduše přestavět na další byt. V suterénu hlavní části domu se nachází 4 místnosti ve kterých jsou tři plynové kotle pro vytápění domu. Jeden je zvlášť pro prodejnu. Ze suterénu vedou dveře na dvorek, kde je místo pro parkování aut a také vstupy do dalších prostor které jsou v současnosti prázdné. Využití může být různé, mohou tam být sklady, dílny ale také je tento prostor možné předělat na skromnější bydlení. K domu také patří kus pozemku na dvoře (95 m2).
Fantazii se meze nekladou a je jen na Vás, jaké prostory v tomto domě vzniknou.
Dům má také perfektní strategickou pozici. Pár minut pěšky od domu jsou obě náměstí, jak Staré tak i náměstí Budovatelů. Na druhou stranu je to kousek i k nádraží a pro milovníky přírody a procházek je to kousek i do lesoparku. Přímo u domu vede také cyklostezka ve směrech do Karlových Varů, Chebu nebo do Krušných hor. Nově vznikající Jezero Medard také není daleko a tak bude o zábavu postaráno.
4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.


Kategorie
Činžovní domy
Okres
Sokolov
Plocha pozemku
309 m²
Obchodní plocha
66 m²
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Centrum obce
Energetická náročnost budovy
G
Míst k parkování
2
Výtah
ne
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Nádražní 112, Sokolov
Plocha užitná
498 m²
Plocha zastavěná
214 m²
Počet podlaží
4
Budova
Cihlová
Poloha objektu
V bloku
Zástavba
Obchodní a obytná
Zařízený
Částečně
Parkování
Ano
Počet obchodů
1
Telekomunikace
Telefon, Internet, Kabelová televize
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Lokální plynové

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.