Prodej, Obchodní prostory, 139m² - Bohumín - Nový Bohumín

Obchodní prostory, Plocha užitná 139m²
Šunychelská 1210, Bohumín - Nový Bohumín
zpět na výpis

Ev.č.: 00230

Prodej, Obchodní prostory, 139m² - Bohumín - Nový Bohumín


Hledáte místo pro svůj podnikatelský záměr a chcete být opravdu vidět?! Ať už jsou Vašim cílem obchodní prostory, kanceláře, sklad nebo snad něco výjimečného, garantujeme Vám, že jste právě "narazili" na tu pravou nabídku! Objekt, který Vám níže blíže představím je k podnikání jako stvořený a navíc stojí na jednom z nejfrekventovanějších míst Bohumína...

Dovolím si Vám k prodeji nabídnout komerční stavbu stojící na vlastním pozemku o celkové výměře 139 m², která je vybudována na skvělém, hojně frekventovaném a viditelném místě u cesty poblíž Lidlu v sadech Petra Bezruče na ul. Šunychelská v Bohumíně. Zděný objekt byl v tomto stavu kouladouván v roce 1992, stojí na pevných základech a je vzhledem ke svému stávajícímu účelu (kadeřnictví) dosti členitý, avšak jeho vnitřní dispozice je díky budovaným příčkám poměrně snadno měnitelná. Na první pohled je zřejmé, že si budova žádá "nový kabát", jehož design již čeká na nového majitele. Technický stav je však výborný a odpovídá stáří. Po úpravách dle individuální potřeby se budova jeví jako skvělý záměr k obchodním účelům všeho druhu, k vybudování menšího lékařského střediska, lékárny, hospůdky nebo snad místem pro večerní pokerové hráče...?!

Stejně jako na Vás čeká tato budova, nechám na Vás také výběr vhodného záměru, ale doporučím Vám pospíšit si. Jde o velmi zajímavou nabídku objektu, který má rozhodně co nabídnout! Proto neváhejte dlouze a domluvte si prohlídku s makléři Jakubem Franzem či Lukášem Špánikem. Těšíme se na setkání s Vámi.


Kategorie
Obchodní prostory
Okres
Karviná
Plocha pozemku
139 m²
Podlaží umístění
1
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obchodní a obytná
Zařízený
Částečně
Výtah
ne
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Lokální plynové

Lokalita
Šunychelská 1210, Bohumín - Nový Bohumín
Plocha užitná
139 m²
Počet podlaží
1
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Přízemní
Umístění objektu
Centrum obce
Energetická náročnost budovy
G
Parkování
Ano
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.