Prodej komerčních prostor 180 m² - Praha 5 - Košíře

Obchodní prostory, Plocha užitná 150m²
Plzeňská 794/86, Praha - Košíře
zpět na výpis

Ev.č.: 1010

Prodej komerčních prostor 180 m² - Praha 5 - Košíře


Také už se těšíte, až se ulicemi bude linout vůně kávy, která nebude z kelímků od výdejového okénka? A víte, kolik lidí se těší spolu s vámi? Právě teď je ideální čas připravit se na návrat doby, která nám všem tak citelně chybí, a přichystat vše k uvítání hostů, lačnících po společenském životě a setkávání.

Komerční prostory vybízející ke zřízení vlastního obchodu nebo právě třeba k provozování kavárny nebo vinárny s bistrem najdete na rušné smíchovské ulici v širším centru Prahy přímo u tramvajové zastávky U Zvonu, kterou po zavírací hodině unavení hosté jistě ocení.

Vstup přímo z ulice, vnitřní prostory v přízemí a v suterénu propojené točitým schodištěm. Další rozvržení už je na vás. Nabízí se mnoho variant, velkorysý prostor 180 m² lze také rozdělit na dva menší (96 m² a 84 m²), které budou oba zvlášť přístupné z ulice. Nabízíme k prodeji jako celek, je ale také možné koupit jen jednu či druhou část samostatně.

Projekt je v současné době ve výstavbě s plánovaným dokončením v létě 2022. Nová budova zaujme mezi ostatními na první pohled a bude dostatečně reprezentativní. Hledáte-li prostory k podnikání a nechcete se zabývat renovací či dokonce rekonstrukcí, právě jste našli. Zde se můžete hned po kolaudaci pustit do zařizování provozu v novém.


Kategorie
Obchodní prostory
Okres
Hlavní město Praha
Stav objektu
Ve výstavbě
Typ domu
Patrový
Energetická náročnost budovy

Lokalita
Plzeňská 794/86, Praha - Košíře
Plocha užitná
150 m²
Budova
Smíšená
Poloha objektu
V bloku
Výtah
ano

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.