Prodej komerčních prostor 84 m² - Praha 5 - Košíře

Obchodní prostory, Plocha užitná 67m²
Plzeňská 794/86, Praha - Košíře
zpět na výpis

Ev.č.: 1011

Prodej komerčních prostor 84 m² - Praha 5 - Košíře


Kdo by se netěšil, až se pražskými ulicemi bude znovu linout vůně dobré kávy od kavárenských stolků a víno se znovu bude popíjet v dobré společnosti ve stylových vinárnách.

Komerční prostory vybízející ke zřízení vlastního obchodu nebo právě třeba k provozování kavárny nebo vinárny s bistrem najdete na rušné smíchovské ulici v širším centru Prahy přímo u tramvajové zastávky U Zvonu, která bude po zavírací hodině unaveným hostům k nezaplacení.

Vstup přímo z ulice, vnitřní prostory v přízemí a v suterénu, propojené točitým schodištěm. Další rozvržení už je na vás. V nabídce je několik variant, včetně možnosti rozšíření a suterénního propojení se sousedními prostory (dalších 96 m²), které také mají svůj přístup z ulice.

Projekt je v současné době ve výstavbě s plánovaným dokončením v létě 2022. Nová budova zaujme mezi ostatními na první pohled a bude dostatečně reprezentativní. Hledáte-li prostory k podnikání a nechcete se zabývat renovací či dokonce rekonstrukcí, právě jste našli. Zde se můžete hned po kolaudaci pustit do zařizování provozu v novém.


Kategorie
Obchodní prostory
Okres
Hlavní město Praha
Stav objektu
Ve výstavbě
Typ domu
Patrový
Energetická náročnost budovy

Lokalita
Plzeňská 794/86, Praha - Košíře
Plocha užitná
67 m²
Budova
Smíšená
Poloha objektu
V bloku
Výtah
ano

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.