Prodej ubytovacího zařízení, 784 m², Starý Jičín - Vlčnov

Ostatní, Plocha užitná 784m²
Vlčnov 105, Starý Jičín
zpět na výpis

Ev.č.: 00940

Prodej ubytovacího zařízení, 784 m², Starý Jičín - Vlčnov


Dnes Vás chci pozvat do krásné obce Starý Jičín, jehož dominantou je zřícenina hradu Starý jičín. Tato klidná a malebná obec se nachází 5 km od okresního města Nový Jičín. Do Starého Jičína se dostanete pohodlně díky hlavnímu silničnímu tahu od Brna a Olomouce směrem na Český Těšín a dále do Polska a na Slovensko. Pro případné zahraniční návštěvníky bude určitě přínosem nedaleké mezinárodní letiště v Ostravě. V obci je kromě občanského zázemí v podobě restaurace, hotelu, pošty, mateřské a základné školy vybudováno i fotbalové hřiště, tenisové hřiště a dvě dětská hřiště. Samotná obec ale i okolí nabízí, kromě zříceniny hradu, i další kulturní památky – historické centrum Starého Jičína a trasy pro zábavu a volný čas. Do 20 km je dostupná např. nedaleká Štramberská trúba, či technické muzeum v Kopřivnici. Obcí prochází cyklostezky a okolní terén vybízí k romantickým procházkám.
Právě na tomto místě se nachází ke koupi nemovitost, která nabízí nepřeberné možnosti využití a já Vám ji tímto chci představit a zároveň pozvat na osobní prohlídku.
Luxusní, nízkoenergetická stavba nabízí služby relaxačního a zdravotnického centra, kombinující standardní a alternativní medicínu. Tomu je uzpůsobeno i vybavení celé nemovitosti. Své hosty můžete přivítat u vstupní recepce a dále postupovat do celého areálu, který nabízí komfortní, vkusně zařízené apartmány, kdy každý má svůj osobitý vzhled. Mám na mysli celkem šest apartmánů o dispozici 1+kk a jeden apartmán o dispozici 2+kk. Hosté mají k dispozici také dvě slunečné terasy s krásným výhledem na Beskydy. Celá atmosféra obou teras je podtržena vířivkou ze které můžete při relaxaci pozorovat jak okolní dění, přírodu, tak i Starojický kopec, na kterém se vypíná zřícenina hradu Starý Jičín. Při zhoršeném počasí můžete vy a vaši hosté využít tělocvičnu s posilovnou, masérnu se saunou, případně odpočívárnu. Pokud využijete tuto nemovitost jako zdravotnicko relaxační centrum, jistě uvítáte zařízenou lékařskou ordinaci a místnosti vhodné, díky hygienické náročnosti, např. pro manipulaci s léčivy, případně specializované zákroky. Pro technické zázemí jsou k dispozici kancelářské prostory, prádelna a sklady. Celá nemovitost je plně vybavena tak, jak sloužila doposud, včetně kompletního zařízení pokojů, technického a hygienického zázemí, plošiny pro tělesně postižené a kamerového systému.
Dům, díky své poloze a dispozici má širokou škálu využití: může být užíván jako doposud, tedy v oblasti relaxace a zdraví, dále pro ubytování jako rodinný penzion, případně domov pro seniory, hospic, centrum kosmetické chirurgie, rehabilitační a fyzioterapeutické centrum, postcovidové centrum, zázemí pro firmu s možností ubytování nebo, v neposlední řadě, k nadstandardnímu bydlení.
Celý areál Vás nadchne, když do něj vstoupíte, ucítíte pozitivní energii a romantické okolí vybízí k relaxaci a odpočinku od každodenního shonu.


Kategorie
Ostatní komerční nemovitosti
Okres
Nový Jičín
Plocha podlahová
808 m²
Plocha zastavěná
645 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
Bezbariérový
ano
Parkování
Ano
Počet garáží
1
Telekomunikace
Internet
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Vlčnov 105, Starý Jičín
Plocha užitná
784 m²
Plocha pozemku
751 m²
Počet podlaží
2
Budova
Cihlová
Poloha objektu
V bloku
Rok kolaudace
2012
Zařízený
Ano
Míst k parkování
15
Garáž
Ano
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Elektřina
400V
Topení
Jiné

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.