Stavební pozemek, 835 m2 v obci Hodslavice

Bydlení, Plocha pozemku 835 m²
Hodslavice
zpět na výpis

Ev.č.: 14423427

Stavební pozemek, 835 m2 v obci Hodslavice


Pokud toužíte po bydlení v klidné obci, ale s výbornou dostupností do města, tak máme nabídku přesně pro Vás.

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek v obci Hodslavice. Hodslavice jsou obec ležící v mírné kotlině podél potoka Zrzávky u západních výběžků Moravskoslezských Beskyd. Jde nejjižnější část okresu Nový Jičín. Obec leží na silničním tahu silnice č. I/57 mezi Novým Jičínem a Valašským Meziříčím a známá je jako rodiště Františka Palackého. Vzdálenost od Nového Jičína činí zhruba 6 km a nabízí tak klidné bydlení s výbornou dostupností pracovních příležitostí.

Dle územního plánu se pozemek nachází v zóně SO - smíšené obytné. Výměra pozemku činí 835 m2. V blízkosti pozemku se nachází vodovod a elektrická síť. Pozemek je dostupný po obecní, celoročně udržované komunikaci. Pozemek je oplocený, osázený okrasnými stromy. Pozemek se nachází v klidné části obce v ulici zastavěné z jedné strany rodinnými domy, z druhé strany je volné zemědělské pole.

Bydlení v Hodslavicích nabízí možnosti pro turistiku i cykloturistiku a svou polohou mezi velkými městy i spoustu jiných kulturních i sportovních aktivit.


Kategorie
Pozemky pro bydlení
Okres
Nový Jičín
Energetická náročnost budovy
Voda
Dálkový vodovod

Lokalita
Hodslavice
Plocha pozemku
835 m²
Komunikace
Asfaltová
Elektřina
230V

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.