Prodej, Pozemky pro bydlení, 3126m² - Kamenný Přívoz - Kamenný Újezdec

Bydlení, Plocha pozemku 3126m²
Kamenný Přívoz - Kamenný Újezdec
zpět na výpis

Ev.č.: 00847

Prodej, Pozemky pro bydlení, 3126m² - Kamenný Přívoz - Kamenný Újezdec


Exkluzivně nabízíme prodej jedinečného pozemku pro bydlení o výměře 3126 m2 v obci Kamenný Újezdec, okres Praha - západ, s výbornou dostupností do Prahy autem - cca 25 min.
Pozemek je situovaný na jih, s krásnými výhledy na okolní přírodu. V blízkosti je řeka Sázava a lesy, které nabízí krásné výlety po turistických i cyklistických trasách a v létě budete nadšeni z množství borůvek a hub.
Původně byl pozemek v žalostném stavu, nepřístupný, zarostlý vysokou trávou, trnitými keři a desítkami náletových stromů. Nyní je parcela vyčištěná, terén zarovnaný s nově vysetou trávou a zasazenými ovocnými stromky a ovocnými i okrasnými keři. Celá parcela je oplocená s vybudovanou příjezdová cestou šíře 8 m a v roce 2020 byl realizovaný vrt o hloubce 44 metrů. Je vyřízené a zaplacené elektrické připojení a u okraji vozovky je možnost napojení na tlakovou kanalizaci.

Pozemek je dostatečně velký pro výstavbu velkorysého rodinného domu s rozlehlou zahradou, případně je možné rozdělení na dvě parcely pro výstavbu dvou nemovitostí.

V obci je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, zdravotní středisko, pošta i úřad. Je zde také obchod s potravinami, případně v blízké vzdálenosti dostupnost supermarketů Norma, Lidl, Billa a další. Restaurací je v okruhu 1 km několik. Perfektní je i dostupnost do Prahy vlakem a autobusem, vlaková stanice je vzdálena 900 m, autobusová zastávka pouhých 290 m. Po dobudování dálnice D3 se Praha stane dostupnou do 15 min, přítomnost dálniční tepny však nijak neovlivní pannenskou přírodu bezprostředního okolí pozemku. V létě se nabízí možnosti koupání v Sázavě (200 m) nebo na Slapech (22 km), v zimě můžete lyžovat na Chotouni (7 km) nebo Monínci (40 km). Pro milovníky golfu je nedaleko golfové hřiště v Břežanech (6 km) nebo v Kostelci u Křížků (13 km).

Pozemek je obklopen krásnou přírodou a přitom v dostupné vzdálenosti všeho, co je pro dnešní život potřebné. Jako obrovská deviza tohoto místa je pásmo mikroklimatu vhodné pro léčbu dýchacích cest, což potvrzuje nedaleké plicní sanatorium Šarlota Resort.

Neváhejte se informovat o dalších detailech či možnostech financování pozemku pro výstavbu vaší vysněné nemovitosti v krásném, čistém a klidném prostředí.


Kategorie
Pozemky pro bydlení
Okres
Praha-západ
Stavba
Rodinný dům
Zástavba
Obytná
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V

Lokalita
Kamenný Přívoz - Kamenný Újezdec
Plocha pozemku
3.126 m²
Poloha objektu
Samostatný
Energetická náročnost budovy
Voda
Místní zdroj
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.