Zasíťovaný, stavební pozemek 850 m2 - Praha východ

Bydlení, Plocha pozemku 850 m²
Křenek 38
zpět na výpis

Ev.č.: 14423733

Zasíťovaný, stavební pozemek 850 m2 - Praha východ


V rámci All inclusive servisu si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi ROVINATÝ, ZASÍŤOVANÝ, STAVEBNÍ POZEMEK O VELIKOSTI 850 m2, KE KTERÉMU VEDE PŘÍSTUPOVÁ CESTA S VEŘEJNÝM OSVĚTLENÍM. Tento lukrativní pozemek se nachází v obci Křenek, ležící na Praze východ.
Tento stavební pozemek, s výhledem do okolní krajiny, je umístěn na okraji obce a vede k němu zámková příjezdová komunikace s VO. V přímém sousedství je vystavěno 5 nových rodinných domů, jedná se tak o nově vzniklou zástavbu převážně s mladými rodinami. Elektrická přípojka a tlaková kanalizace je přivedena. Pozemek se prodává včetně projektu a stavebního povolení na výstavbu studny, zahradního domku a oplocení. V roce 2023 se zde počítá s výstavbou veřejného vodovodu.
Obec Křenek leží 7 km od Brandýsa nad Labem a spojení autem do Prahy, po dálnici D 10 na Černý most, je pouhých 13 km. V této aktivní obci jsou fungující spolky hasičů, myslivců nebo i červeného kříže. MŠ a základní škola jsou nejblíže v sousední obci Dřísy, vzdálené 1 km, nebo ve zmíněném Brandýse nad Labem.
Tato lokalita Proboštských jezer, jezera Lhoty a blízkosti řeky Labe je ideální například pro fanoušky vodních sportů a lodí, jelikož je možno, v dosahu necelého kilometru, umístit loď na řeku. Zdejší rovinatá krajina Polabské nížiny je také ideální pro cyklistiku, milovníky přírody a zahradničení, jelikož v této úrodné oblasti je radost cokoliv zasadit.
Koupi pozemku vřele doporučujeme a zároveň preferujeme rychlé a korektní jednání. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte pro bližší informace kontaktovat makléřku této nemovitosti.
Vzhledem k tomu, že nákup pozemku lze financovat hypotéčním úvěrem, je součástí ceny konzultace s finančním poradcem a následně možnost získání hypotečního úvěru s nejlepšími možnými podmínkami.
V případě více vážných zájemců o tento pozemek, může dojít k jednání o ceně.


Kategorie
Pozemky pro bydlení
Okres
Praha-východ
Energetická náročnost budovy

Lokalita
Křenek 38
Plocha pozemku
850 m²

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.