Prodej, Pozemky pro bydlení, 4 276 m² - Lužany - Dlouhá Louka

Bydlení, Plocha pozemku 4276m²
Lužany - Dlouhá Louka
zpět na výpis

Ev.č.: 00934

Prodej, Pozemky pro bydlení, 4 276 m² - Lužany - Dlouhá Louka


Hledáte bydlení nedaleko Plzně, s množstvím klidu, nebo investiční příležitost v podobě lukrativního pozemku, který velice pravděpodobně v blízké době zvýší svou hodnotu?

Pozemek s velkým potenciálem jehož celková výměra činí 4 276 m2 je situovaný v obci Dlouhá Louka u Lužan. Obec je vzdálena 25 min od Plzně, u hlavního silničního tahu Plzeň - Klatovy, kde se aktuálně buduje čtyřpruhová silnice jejímž předpokladem je zkrácení cesty z Plzně do Dlouhé Louky o polovinu.

Aktuálně pozemek zahrnuje rodinný dům o zastavěné ploše 134 m2, dále stodolu zast. Plocha 130 m2 a dva malé domky pro ukládání věcí zastavěné plochy 30 m2 a 25 m2.
Dle územního plánu a vyjádření městského úřadu je možné pozemek využít ke stavbě budovy pro bydlení, či případnému rozparcelování a výstavbě více domků, například dle výše uvedené vizualizace. Dostupnost inženýrských sítí se nachází v těsné blízkosti pozemku. V obci je možná dostupnost autobusové dopravy v docházkové vzdálenosti 5 minut od pozemku.
Chcete-li znát podmínky regulativ územního plánu, tedy jak velký dům/ domy je možné na pozemku postavit a jaká je zastavitelnost parcely, nebo jaké jsou případné možnosti výstavby rodinných domků neváhejte mne kontaktovat.


Kategorie
Pozemky pro bydlení
Okres
Plzeň-jih
Energetická náročnost budovy

Lokalita
Lužany - Dlouhá Louka
Plocha pozemku
4.276 m²
Počet objektů
4

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.