Prodej, Pozemky pro bydlení, 1891m² - Mosty u Jablunkova

Bydlení, Plocha pozemku 1891m²
Mosty u Jablunkova
zpět na výpis

Ev.č.: 00895

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1891m² - Mosty u Jablunkova


Mosty u Jablunkova - obec na východě republiky s bohatou nabídkou vyžití pro rodiny s dětmi, turisty i relaxační sportovce. V centru obce se nachází ski areál se třemi sjezdovkami dlouhými 620 až 650 metrů, s převýšením 150 metrů. Sjezdovky mají možnost umělého zasněžování. Ski areál nabízí i možnost večerního lyžování. V Mostech u Jablunkova se nacházejí i upravované běžecké stopy. V prostoru skiareálu se nachází bobová dráha s celoročním provozem. V letním období nabízí Ski areál Mosty u Jablunkova bungee trampolíny, dětské trampolíny, lanové centrum, dětské lanové centrum, lezecké stěny, sjezd svahu na horských koloběžkách a horskou vozíkovou dráhu.

Pokud hledáte hledáte stavební pozemek v klidné lokalitě tak tato nabídka je přesně pro Vás.

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek o výměře 1891 m2 v Mostech u Jablunkova. Na pozemku jsou přípojky na elektřinu, vodovod a kanalizaci, k pozemku je vypracována projektová dokumentace a čekáme na vydání povolení umístění stavby rodinného domu. Pozemek bude na prodej samostatně, nebo již se stavbou, kterou by postavili ještě současní majitelé.

Rodinný dům má dispozici 4+kk. Zastavěná plocha domu bude 133 m2, užitná plocha bude 106 m2. Okna budou plastová, trojsklo v barvě antracit. Vstupní dveře plastové s prosklením v barvě antracit. Fasádní omítka silikonová, v bílé barvě, soklová omítka - marmolit v barvě šedé. Střešní krytina Bramac classic protector v barvě černé. Okapy a svody z hliníkového plechu.

Cena je stanovena včetně projektové dokumentace k domu a stavebního povolení.

Pokud hledáte bydlení na klidném místě a současně toužíte po novém domě neváhejte zavolat a rezervovat si termín prohlídky.

Možnosti financování této nabídky Vám rád ukáže finanční konzultant přímo na prohlídce.


Kategorie
Pozemky pro bydlení
Okres
Frýdek-Místek
Poloha objektu
Samostatný
Energetická náročnost budovy
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Elektřina
230V

Lokalita
Mosty u Jablunkova
Plocha pozemku
1.891 m²
Zástavba
Obytná
Komunikace
Asfaltová
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.