Prodej, Pozemky pro bydlení, 853m² - Odry

Bydlení, Plocha pozemku 853m²
Hranická 160/42, Odry
zpět na výpis

Ev.č.: 00691

Prodej, Pozemky pro bydlení, 853m² - Odry


Chcete uniknout městskému stereotypu? Máte v plánu postavit si dům dle vašich představ a hledáte klidné místo, kde byste mohli Váš sen uskutečnit? Snad Vás tedy potěší nabídka stavební parcely v malém městečku Odry, kterou jsme si pro Vás dnes přichystali.

K dispozici je stavební parcela o celkové výměře 853 m² se zástavbou určenou převážně k demolici, která je situovaná na ulici Hranická v Odrách, které se nachází nedaleko Hranic, Nového Jičína či Ostravy, tudíž je to ideální příležitost pro ty, kteří hledají klidné prostředí, zároveň však nechtějí dlouho dojíždět do většího města, například i za prací. Stávající majitel disponuje projektovou dokumentací k výstavbě domu zapuštěného do svahu, dokumentaci je připraven poskytnout včetně vyřízeného stavebního povolení, včetně povolení vjezdu a parkování. Zároveň fantazii se meze nekladou, a tak je na Vás, pro jakou stavbu rozhodnete a zda například nevyužijete základy původního domu.

Odry jsou historické město, jehož kořeny sahají až do 13. století, není tedy divu, že se zde nachází i zachovalý zámek společně se zámeckou zahradou, která je dokonalým místem na procházky, a to třeba i s dětmi. Ačkoliv jsou Odry se 7 tisíci obyvateli malým městem, najdete zde základní, ale i střední školy, supermarkety, restaurace, nemocniční zařízení a třeba také městskou plovárnu, tohle vše potom zdobí krásné náměstí v renesančním stylu a také množství zeleně, která je jak na samotném pozemku, tak také v okolí celého městečka. Pohodlně si prohlédněte fotogalerii a pro více informací či domluvení termínu prohlídky mne prosím neváhejte kontaktovat.


Kategorie
Pozemky pro bydlení
Okres
Nový Jičín
Stavba
Rodinný dům
Energetická náročnost budovy
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod

Lokalita
Hranická 160/42, Odry
Plocha pozemku
853 m²
Zástavba
Obytná
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.