Prodej stavební parcely pro bydlení, 1 057 m²

Bydlení, Plocha pozemku 1057 m²
Velká lada, Praha - Písnice
zpět na výpis

Ev.č.: 144-13-048

Prodej stavební parcely pro bydlení, 1 057 m²


PARCELA č. 4 - REZERVOVÁNO
Chcete bydlet na jihu Prahy a hledáte ten správný pozemek k výstavbě rodinného domu? Nebo chcete uložit své peníze jako investici do lukrativního pozemku, kde velice pravděpodobně neztratí hodnotu? Pokud jste si na jednu z těchto otázek odpověděli ano, tak právě Vás by mohla tato nabídka velmi zajímat.
V pražské Písnici v místě poeticky zvaném Velká lada byl v letošním roce dokončen ucelený projekt sestávající z dvaceti pozemků určených k výstavbě rodinných domů. Na každé parcele v celém tomto území je vybudována kompletní infrastruktura inženýrských sítí a nic již nebrání územnímu rozhodnutí, stavebnímu povolení a samotné výstavbě. Součástí sítí je kanalizace (dešťová a splašková), vodovod, plynovod a elekřina. Na Velké ladě je také obecní osvětlení a nové asfaltové cesty s parkovacími zálivy a nájezdy na pozemky. Jako bonus Velké lady je zcela nová asfaltová příjezdová cesta už od ulice "Na Konečné".
Tento konkrétní pozemek sousedí ze severní, východní a jižní strany se stavebními parcelami a ze západu je lemován asfaltovou cestou.
Velká lada je jedno z nejklidnějších míst v Písnici. Celá tato oblast leží na pevném břidličném podloží. Velkou výhodou bydlení v Písnici je kombinace života na vesnici s velmi blízkou přítomností velkoměsta. V centru Prahy můžete být autem i za 15 minut (o víkendu), standardně cesta trvá 25 - 40 minut. Momentálně se již připravuje výstavba linky D pražského metra, která povede z Písnice na Pankrác s přestupem na metro C a dále pak na náměstí Míru s přestupem na metro A. Přibližně 5 kilometrů od pozemku (ve vedlejším Vestci) je nájezd na pražský okruh s napojením na českou dálniční síť. Chcete-li znát podmínky regulativ územního plánu, tedy jak velký dům je možné na pozemku postavit a jaká je zastavitelnost parcely, máte možnost veškeré informace zjistit na internetu v územním plánu hlavního města Prahy.
Další informace Vám sdělím s odkazem na web velkalada.cz nebo osobně. Zajistíme Vám také kompletní servis včetně financování koupě tohoto výjimečného pozemku na míru.


Kategorie
Pozemky pro bydlení
Okres
území Hlavního města Prahy
Poloha objektu
Řadový
Energetická náročnost budovy
Telekomunikace
Internet
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod

Lokalita
Velká lada, Praha - Písnice
Plocha pozemku
1.057 m²
Zástavba
Obytná
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
400V
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.