Pozemek s rozestavěným domem v Podřipsku

Bydlení, Plocha pozemku 2685 m²
Roudnice nad Labem
zpět na výpis

Ev.č.: 144-13-718

Pozemek s rozestavěným domem v Podřipsku


Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek s již rozestavěnou hrubou stavbou rodinného domu v osobním vlastnictví. Pozemek o velikosti 2685 m2 se nachází na samotném okraji Roudnice nad Labem. Pozemek na kopci nabízí krásný výhled na památnou horu Říp a je obklopen zahradami a poli.

Aktuálně je v řešení přivedení a vybudování elektrické přípojky. Voda je zavedena do domu z městského řadu a chybí pouze osazení vodoměru. Na pozemku je možné vybudovat čističku odpadních vod nebo umístění jímky.

V Roudnice nad Labem naleznete nejen mateřské, ale i základní a střední školy. Jedná se o kulturní město, které má ale zároveň i sportovní tradici, naleznete zde atletický stadion, pár metrů odtud zimní stadion (hokej, kluziště, krasobruslení), u Labe vede cyklostezka směr Drážďany - Praha. U řeky Labe naleznete také kanoistický, veslařský a yacht klub, sportovní halu, za mostem - plavecký bazén s vířivkou a párou. Obchody, restaurace, kavárny, cukrárny. Síť obchodních řetězců - Kaufland, Lidl, Billa, Penny, Tesco.

V případě Vašeho zájmu o pozemek nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.


Kategorie
Pozemky pro bydlení
Okres
Litoměřice
Poloha objektu
Samostatný
Energetická náročnost budovy

Lokalita
Roudnice nad Labem
Plocha pozemku
2.685 m²
Zástavba
Rekreační

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.