Prodej, Pozemky pro bydlení, 1069m² - Tichá

Bydlení, Plocha pozemku 1069m²
Tichá
zpět na výpis

Ev.č.: 00298

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1069m² - Tichá


Tichá je obec nacházející se nedaleko hradu Hukvaldy v podhůří Beskyd v jihovýchodní části okresu Nový Jičín v Moravskoslezském kraji. Při pohledu z Tichavské hůrky (544 m) je jako na dlani vidět kraj, který se stal po staletí domovem mnoha generací tichavských obyvatel. Na jihu je lemován mohutnou hradbou Moravskoslezských Beskyd, jimž vévodí památný, pověstmi opředený Radhošť (1129 m). Žije zde přibližně 1 800 obyvatel. Přidáte se k nim?

Velmi klidné místo s celoroční dobrou dostupností, vyznačující se zdravým a čistým životním prostředím bez smogu a inverzí. Slunné místo s neopakovatelnými výhledy na panorama vrcholků Beskyd. To vše a mnohé další Vám můžeme nabídnout v rámci projektu pozemků pro bydlení v obci Tichá.

V současné době máme k dispozici bezmála ještě 11 parcel o výměrách od 1.057 m² do 1.317 m². Stavební pozemky jsou již vybaveny přípojkami elektrické energie a napojeny na nově vybudovaný a řádně zkolaudovaný vodovodní řád a jednotnou kanalizaci. Příjezd k pozemkům je zajištěn po nově vybudovaných komunikacích o šířce 4,5 m. Předmětem prodeje je parcela o výměře 1.069 m² na přiloženém plánku označená číslem 50. Na již odprodaných pozemcích vyrostly první domy a zabydlely se první rodiny.
Dostupnost: centrum Frenštátu p./R. autem 2 minuty, pěšky 20 minut (2 km), Kopřivnice 14 km, Rožnov p./R. 13,5 km, Frýdek - Místek 25 km.

Lámete si hlavu s tím, kde na pořízení pozemku vzít či jak to celé i s případnou výstavbou rodinného domu financovat? Náš tým nezávislých finančních poradců Vám na míru připraví možnosti financování koupě při srovnání nabídky bank napříč českým trhem. Teď zbývá jediné - pro více informací a sjednání prohlídky pozemků kontaktujte našeho makléře.


Kategorie
Pozemky pro bydlení
Okres
Nový Jičín
Zástavba
Obytná
Komunikace
Asfaltová
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Tichá
Plocha pozemku
1.069 m²
Energetická náročnost budovy
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V, 400V

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.