Prodej, Pozemky pro bydlení, 965m² - Třemošná

Bydlení, Plocha pozemku 965m²
Třemošná
zpět na výpis

Ev.č.: 00903

Prodej, Pozemky pro bydlení, 965m² - Třemošná


Nedaří se Vám stále nalézt ten správný dům a přemýšlíte o výstavbě domu dle vlastních představ? Co byste řekli možnosti výstavby v blízkosti města Plzeň konkrétně v Záluží u Třemošné na pozemku o výměře 965 m2 ? Pozemek je územním plánem určen ke stavbě RD, lze se připojit na elektřinu, kanalizaci a vodu cca. 40m.

Velmi žádaná lokalita a umístění pozemku s pěší dostupností na rozhlednu Krkavec, nabízí nejen překrásné výhledy, ale také zde naleznete vše, co v blízkosti svého domova potřebujete. Pro Vaše děti jsou nedaleko Mateřské školy i Základní škola. V okolí můžete navštívit také restaurace nebo sportoviště. Jelikož i sportovní život v Třemošné je bohatý. Obyvatelstvo může využívat sportovním areál s fotbalovým stadionem a hřišti na hokejbal, házenou, tenis nebo nohejbal i moderní bowling. V roce 2003 byl postaven zimní stadion a v roce 2011 byla kolem fotbalového stadionu vybudována asfaltová dráha pro in-line bruslení.
Jen pár minut od pozemku je zastávka autobusu, který Vás zaveze během 17 minut do centra města Plzeň s veškerou potřebnou vybaveností (pošta, nákupní centra, lékař).
Stále váháte, zda byste chtěli žít právě zde? Tak se přijďte podívat na naši zajímavou nabídku.


Kategorie
Pozemky pro bydlení
Okres
Plzeň-sever
Zástavba
Obytná
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus

Lokalita
Třemošná
Plocha pozemku
965 m²
Energetická náročnost budovy

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.