Prodej, Pozemky pro bydlení, 1000m² - Trubín

Bydlení, Plocha pozemku 1000m²
Na Vyhlídce, Trubín
zpět na výpis

Ev.č.: 00379

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1000m² - Trubín


Okouzlující krajina, zelené bohaté lesy, nekonečné kopce, potoky, říčky, čerstvý vzduch a klid. Přesně tato slova vystihují okolí připraveného pozemku k výstavbě rodinného domu, o rozloze 1.000 m2, s křivoklátskými lesy jako na dlani. Pozemek má ideální obdélníkový tvar, takže lze efektivně využít každý jednotlivý metr čtvereční. Přímo na hranici pozemku je již vyvedena elektřina a plyn, lze realizovat napojení na obecní vodovod a kanalizaci. Majitel k pozemku přenechá zpracovanou technickou zprávu na polohopis a výškopis parcely, dodá i radonovou zprávu a hydrogeologickou rešerši. V případě zájmu přenechá i odbornou studii plánovaného domu.
Pozemek je mírně svažitý a nachází se na samém konci ulice s příznačným názvem Na Vyhlídce. Lokalita s nedávno osídlenou výstavbou samostatných rodinných domů se nachází na okraji obce Trubín, která volně navazuje na Králův Dvůr s veškerou občanskou vybaveností – MŠ, ZŠ, sportovní hala, poliklinika, restaurace, obchody. Pokud by Vám přece jen něco chybělo, ostatní naleznete v těsně sousedícím městě Beroun. Výhledy jsou z místa pozemku opravdu krásné a vy si zde můžete zrealizovat výstavbu domova Vašich snů a ve svém volném čase pak navštěvovat úchvatná místa v okolí – Koněpruské jeskyně, hrad Žebrák, Točník a Karlštejn. Přímo z oken Vaší nové ložnice můžete mít výhled na přírodní památku Trubínský vrch, kde se dají nalézt skvosty lučních květin i s otakárkem fenyklovým. Neméně krásný bude pohled na kostel Nanebevzetí Panny Marie v Králově Dvoře nebo na vrcholky Českého krasu.
Dálnice je vzdálená 1,5 km, což je díky menšímu kopci také dostatečně daleko, abyste ji neviděli ani neslyšeli, ale dostatečně blízko, pokud po ní potřebuje pravidelně dojíždět směrem na Prahu (20 minut) nebo Plzeň (30minut). Ostatní informace včetně návrhu financování Vám ráda sdělím na dotaz nebo na společné prohlídce.


Kategorie
Pozemky pro bydlení
Okres
Beroun
Poloha objektu
Samostatný
Energetická náročnost budovy
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Na Vyhlídce, Trubín
Plocha pozemku
1.000 m²
Zástavba
Obytná
Komunikace
Asfaltová
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.