Prodej, Pozemky pro bydlení, 1247m² - Vendryně

Bydlení, Plocha pozemku 1247m²
Vendryně
zpět na výpis

Ev.č.: 00087

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1247m² - Vendryně


Hned vedle města Třinec leží malebná obec Vendryně, kde se mimo jiné nachází i tento prosluněný pozemek, obklopený Beskydskými kopci. A ten právě teď hledá svého nového majitele. Říkáte si, že byste to mohli být právě Vy? A přeci proč by ne, pojďme se tedy na něj podívat blíže.

Tato rovinatá parcela se nachází v centru obce Vendryně, 5 minut cesty autem do Třince a 25 minut do Frýdku-Místku. Příjezd je řešen po obecní silnici. Co se týče inženýrských sítí, na hranici pozemku je plyn, elektřina, vodovod i kanalizace. Celý pozemek je v územním plánu vedený jako stavební.

V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost – obchody, restaurace, hospůdky, pošta, lékař, škola i školka. V dosahu 3 minut autem se nachází známé sportoviště Vitality Slezsko. A do 10 minut pěší chůze najdeme autobusovou i vlakovou zastávku.

Celková plocha 1247 m² zajistí dostatek místa nejen pro Váš dům, ale i třeba pro nějakou tu pěknou terasu s nezapomenutelným výhledem na protější kopce. Jistě oceníte polohu pozemku, kdy je zde po celý den dostatek slunečních paprsků.

Líbí se Vám tento pozemek? Řešíte už jen, jak to všechno po finanční stránce zvládnout? S tím si nedělejte starosti, náš hypoteční specialista Vám ve všem ochotně poradí.
Takže zbývá už jen jediné – vezměte svůj telefon a domluvte si společnou prohlídku.


Kategorie
Pozemky pro bydlení
Okres
Frýdek-Místek
Energetická náročnost budovy
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Vendryně
Plocha pozemku
1.247 m²
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.