Unikátní pozemek pro bydlení, 157.355m² - Vrchotovy Janovice - Libohošť

Bydlení, Plocha pozemku 157355m²
Libohošť 3, Vrchotovy Janovice
zpět na výpis

Ev.č.: 00655

Unikátní pozemek pro bydlení, 157.355m² - Vrchotovy Janovice - Libohošť


Rodinný dům? …raději vila? …nebo snad rozsáhlá rezidence?
Na břehu Libohošťského rybníka s travnatým břehem a písčitým dnem je místa pro realizaci všech Vašich představ více než dostatek. A rozhodnete-li se spojit bydlení s podnikáním, můžete tu vybudovat dokonce i rekreační středisko, a stále budete mít své soukromí.

K prodeji se nabízí rozsáhlý územní celek složený z několika parcel lemujících nebo přímo navazujících na břeh rybníka. Stojí tu dvě větší stavby, které lze rekonstruovat do žádané podoby a způsobu užití (zastavená plocha 1.087 m2), a několik chatiček. Na pozemek je přivedena elektřina a nachází se zde vysokokapacitní studna se silným zdrojem podzemní vody. V okolí les, turistické trasy, ale i zámek Vrchotovy Janovice s fenomenálním parkem. Z jedné strany civilizační zázemí Sedlčan (20 min), z druhé Benešova (15 min) a Praha necelou hodinku jízdy (45 min).

Jedno velké hnízdo nedaleko Olbramovic už leží, ale kdo říká, že zde, necelých 5 km z druhé strany automobilové tepny spojující Prahu s Jižními Čechami, nemůže být vybudováno ještě lepší?


Kategorie
Pozemky pro bydlení
Okres
Benešov
Poloha objektu
Samostatný
Energetická náročnost budovy
Voda
Místní zdroj

Lokalita
Libohošť 3, Vrchotovy Janovice
Plocha pozemku
157.355 m²
Zástavba
Venkovská
Počet objektů
5

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.