Prodej stavebního pozemku 1921m² v Pohořelicích

  • Zahrada, Plocha pozemku 1921 m²
  • Cvrčovice
info v RK
DJI_0051
DJI_0050 (1)
vizualizace  (1)
DJI_0049
DJI_0044
DJI_0052

Videoprohlídky

Ev.č.: 14423927

Prodej stavebního pozemku 1921m² v Pohořelicích

Hledáte vhodný pozemek pro výstavbu Vašeho vysněného bydlení anebo skvělou investiční příležitost? V tom případě mám pro Vás velmi zajímavou nabídku koupě rovinatého pozemku ve Cvrčovicích u Pohořelic.

Po asfaltové příjezdové cestě se dostanete k pozemku o velikosti 1921m2, na kterém můžete dle územního plánování vystavět rodinný dům s jedním nadzemním podlažím a obytnou střechou. Jedná se o pozemek, který můžete využít jako investici a to pro výstavbu až 4 rodinných domů anebo pozemek můžete využít pro soukromé účely a to pro výstavbu prostorného bungalovu s velkou zahradou. Tudíž to, jakým způsobem pozemek využijete je jen na Vás. Dle dohody s majitelem je zde také možnost rozparcelování pozemku a parcely si pořídit jednotlivě.

Pozemek se nachází na těsné hranici s Pohořelicemi. V okolí nemovitosti se nachází velké množství novostaveb, ale také přírody. Díky jeho poloze můžete trávit čas se svojí rodinou v klidné lokalitě s naprostým soukromím. Cvrčovice se nacházejí v dojezdové vzdálenosti 20min od Brna, ale také sousedí s obcí Pohořelice, ve které jistě oceníte veškerou občanskou vybavenost.

Díky spolupráci s finančním poradcem Vám s financováním této nemovitosti rádi pomůžeme.

Zaujala Vás tato nabídka? V tom případě neváhejte a domluvte si se mnou prohlídku!

KategoriePozemky - zahrady
LokalitaCvrčovice
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.921 m²
Energetická náročnost budovy
DopravaDálnice, Silnice, Autobus

Máte zájem o další informace

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.

Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Text zprávy