Prodej prostorného domu, Brandýsek - Olšany, 195m2

Rodinný, Plocha užitná 195m²
Do polí, Brandýsek - Olšany
zpět na výpis

Ev.č.: 00748

Prodej prostorného domu, Brandýsek - Olšany, 195m2


REZERVOVÁNO ! Necelých 30 km z centra Prahy směrem na Slaný, v malebné obci Brandýsek, pro Vás máme připravenou nabídku prostorného domu, který z ulice klame svou velikostí. Před více jak 10 lety prošel zásadní stavební úpravou, včetně přístavby novější části domu směrem do dvora. Tak vznikla v přízemí domu dispozice 3+1. V těchto letech byla v domě instalována nová plastová okna, došlo k výměně střešní krytiny a zateplení domu s částečnou finální omítkou směrem do ulice. Současní majitelé v letech 2010-2013 provedli kompletní dostavbu podkroví, kterou rozšířili dispozici domu o další dva rozlehlé pokoje a koupelnu s toaletou a sprchou. Z horní ložnice je výstup na nedokončenou jižní terasu, která Vás potěší výhledem do okolní krajiny. V celém podkroví jsou přiznané stropní trámy, které dodávají tomuto půdnímu prostoru atmosféru venkovského obydlí. Po dřevěných schodech sejdete do hlavní části domu. Místnosti jsou zde opravdu prostorné. Současná dispozice má dvě ložnice (jedna nefocena z důvodu dovyklízení) orientovány na J/Z do velmi klidné ulice Do polí a prostorná kuchyně s průchozím obývacím pokojem jsou situovány do dvora. Na konci spojovací chodby mezi obývacím pokojem a kuchyní je umístěný plynový kotel Vaillant se zásobníkem na vodu, samostatná toaleta a další koupelna s vanou.
Z domu se vychází na dvůr chodbou po několika schodech na částečně zatravněný dvůr s malou oplocenou zahrádkou na vypěstování vlastní chutné zeleniny a bylinek a zámkovou dlažbou zpevněná a částečně krytá terasa s venkovním krbem. Myslím, že velkou část roku bude vaše rodina trávit právě zde s dobrým jídlem, pitím a svými přáteli. Dům má dva sklepy, z nichž jeden by mohl sloužit spíše jako odpočinková místnost pro ty členy rodiny, jenž potřebují být alespoň pár minut sami a nerušeni. Jelikož je místnost s možností vytápění (radiátor a rozvod od kotle v domě), nabízí se zde umístit třeba kulečníkový nebo pingpongový stůl, nebo starý gramofon a houpací křeslo s hezkou knihovnou. Využití bude jen a jen na vaší fantazii. Místnost není na fotografiích a bude vyklizena během prodeje. Dům je napojený na všechny IS a čeká na nové milující majitele, kteří si jej s vlastní péčí upraví ke své spokojenosti.
Obec má přes 2 tisíce obyvatel, devítiletou ZŠ i MŠ a naleznete zde praktického, dětského i zubního lékaře. Nakoupíte zde prakticky vše a ostatní zajistíte v nedalekém Kladně nebo Slaném. Zasportovat si můžete v místním Sokole, zakopat na fotbalovém hřišti a cyklistům jistě udělá radost nedaleká cyklotrasa., která Vás zavede např, do nedaleké Čabárny – soustava rybníků s parkem ve stylu japonské zahrady, kde vás jistě uchvátí kvetoucí lekníny a množství ryb a ptactva.
Ráda Vám sdělím více informací, stačí jen zavolat. Prohlídky budou probíhat za dodržení bezpečnostních opatření.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Kladno
Plocha užitná
195 m²
Plocha pozemku
322 m²
Užitná plocha přízemí
99 m²
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
G
Výtah
ne
Sklep
ano (24m²)
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Do polí, Brandýsek - Olšany
Velikost
4 pokoje
Plocha podlahová
195 m²
Plocha zastavěná
175 m²
Počet podlaží
2
Budova
Cihlová
Poloha objektu
V bloku
Zástavba
Obytná
Zařízený
Částečně
Terasa
ano (37m²)
Komunikace
Asfaltová
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Lokální plynové

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.