Prodej, Rodinné domy, 121m² - Bratronice

Rodinný, Plocha užitná 121m²
Bratronice 112
zpět na výpis

Ev.č.: 00392

Prodej, Rodinné domy, 121m² - Bratronice


Rezervováno! Rádi byste bydleli v klidném a zdravém prostředí na vesnici, ale zároveň se nechcete vzdát výhod velkoměsta? Hledáte dům pro sebe a svou rodinu, který můžete přizpůsobit vlastním potřebám a upravit si ho podle svých představ? Stále více toužíte po přírodě, ale v žádném případě nechcete přijít o své dobře placené místo v Praze? Tak už nedělejte žádné kompromisy, protože tato nemovitost v Bratronicích je pro Vás ideální příležitost splnit si svůj sen. Tento dvoupodlažní dům s kamennými základy je z části podsklepený a disponuje i půdou (úložný prostor). Dům byl postaven v roce 1939, v roce 2000 byla vyměněna plastová okna a položena nová střecha značky Bramac a v roce 2010 proběhla rekonstrukce elektrických rozvodů v 1. patře. Nyní byl dům využíván, jako dvougenerační. V přízemí i v prvním patře je dispozičně řešen, jako 2+1 a součástí pozemku o celkové ploše 700 m2 je i velmi prostorná stodola, kterou můžete buď zbourat a zvětšit si tak zahradu, nebo využít různými způsoby. Umím si představit, že pod rukama šikovného kutila se ze stodoly může stát například domácí autodílna.
Ochuzeni nebudou, ale ani ti nejmenší. Zdejší MŠ a ZŠ jsou vzdáleni od domu pouhých 10 minut chůze. V obci najdete také praktického lékaře pro děti i dospělé, obchod, poštu a několik restaurací.
Mezi významné stavby v obci patří zejména původně gotický kostel Všech svatých. Dnešní zařízení kostela pochází z doby kolem poloviny 19. století. V současné době byly dokončeny vnitřní stavební úpravy a kostel byl znovu vysvěcen. Kromě pravidelných bohoslužeb se zde pořádají tradiční vánoční koncerty.
Vášniví bruslaři a cyklisté jistě ocení místní cyklostezku v krásném okolí řeky Berounky, v blízkosti lesů, luk a polí. Nebo si přijďte dobít svou energii do areálu Botanika- oázu sportu i relaxace uprostřed malebných křivoklátských lesů, který je umístěn v 8 minut autem vzdáleném Horním Bezděkově. Najdete zde venkovní bazén, saunu, privátní whirlpool, kosmetický salon, masáže, ale také lanové centrum, projížďky na koních, tenis, golf atd. Každodenní frekventované autobusové spojení s Prahou (Zličín), nebo Kladnem je ze zastávky, která je vzdálena pár minut od domu. Autem se do Kladna dostanete za 18 minut (13 km) a do Prahy na Zličín za 29 minut (23 km). Navíc Vám můj kolega Richard Šálený může zařídit to nejlepší financování na českém trhu. Už teď se těšíme na milá setkání s Vámi v této výjimečné, přírodou protkané lokalitě, ve které si jistě každý z Vás najde to své - realitní makléřka Vlaďka Halbychová.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Kladno
Plocha užitná
121 m²
Počet podlaží
2
Budova
Smíšená
Poloha objektu
Řadový
Zástavba
Obytná
Energetická náročnost budovy
Parkování
Ano
Terasa
ano
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Bratronice 112
Velikost
5 a více pokojů
Plocha pozemku
700 m²
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Klidná část obce
Rok výstavby
1939
Zařízený
Ne
Výtah
ne
Sklep
ano
Telekomunikace
Telefon, Internet
Voda
Místní zdroj
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední tuhá paliva

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.