Prodej rodinného domu 130 m², zahrada 500 m², Čermná nad Orlicí

Rodinný, Plocha užitná 125 m²
Číčová 53, Čermná nad Orlicí
zpět na výpis

Ev.č.: 14422688

Prodej rodinného domu 130 m², zahrada 500 m², Čermná nad Orlicí


Milovníci nedotčené přírody, naprostého klidu, dostatku soukromí a vřelé vesnické pohody, ale i zahrádkáři, drobní pěstitelé či Vy všichni hledající prostě víkendový únik z centra města na chalupu – máme pro Vás jedinečný dům, a zveme Vás na prohlídku.

Dům se nachází v obci Čermná nad Orlicí (jihovýchodní okraj okresu Rychnov nad Kněžnou), v její části Číčová, která je vzdálena cca 20 km od města Rychnov nad Kněžnou a cca 30 km od metropole Pardubického kraje. Dopravní spojení s okolím zajišťují státní silnice nižší třídy směr na Borohrádek, respektive Choceň. V obci je železniční stanice na frekventované trati Týniště nad Orlicí – Choceň. Hned vedle domu je situovaná autobusová zastávka Číčová.
Přístup k domu je z veřejné komunikace, dům je napojen na veřejný rozvod elektrické energie, vodovodu a kanalizace. Dům se nachází na stavebním pozemku o celkové zastavěné ploše a nádvoří o velikosti 659 m2 a náleží k němu dále pozemek o celkové ploše 494 m2. Všechny pozemky jsou rovinaté a obdélníkového tvaru.

Dům o dispozici 2+1 a celkové užitné ploše cca 125 m2 je částečně podsklepen (cca 7 m2), patří k němu garáž pro 2 vozidla a zahrada o celkové ploše cca 500 m2.
Současní majitelé před několika lety provedli kompletní a velmi náročnou rekonstrukci celého domu (například plastové rozvody studené a teplé vody, odpadu, rozvody tepla v jednotlivých místnostech, kompletní elektroinstalace, nová koupelna včetně spotřebičů, dále zateplení, nová střecha a celý interiér domu). Vytápění a ohřev vody zajišťuje elektrický kotel, na okraj pozemku je přivedena veřejná přípojka plynu. Nový majitel tak v domě může ihned bydlet bez jakýchkoliv stavebních úprav a dalších nákladů.
Na pozemku se nachází zahradní domek, který je možné využít jako úložný prostor nebo po menší rekonstrukci jako ubytování pro hosty či jako letní království vnoučat.
V centru obce je vám k dispozici Masarykova základní a mateřská škola, dětské hřiště, obecní úřad, hospoda a restaurace, obchody, pošta.

V rámci kompletního realitního servisu je pro Vás připraveno financování ve Vámi vybrané bance.
Těším se na naše společné setkání při prohlídce tohoto domu.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Rychnov nad Kněžnou
Plocha užitná
125 m²
Plocha zastavěná
659 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ domu
Přízemní
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
G
Bezbariérový
ano
Garáž
Ano
Rozměry - výška stropu
2,80 m
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Číčová 53, Čermná nad Orlicí
Velikost
2 pokoje
Plocha pozemku
1.153 m²
Plocha zahrady
494 m²
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obchodní a obytná
Zařízený
Ano
Parkování
Ano
Výtah
ne
Sklep
ano (8 m²)
Telekomunikace
Telefon, Internet, Kabelová televize
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední dálkové

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.