Prodej rozestavěného rodinného domu, 4+1, 105 m2 se zahradou 120 m2 a garáží 37 m2, Český Brod.

Rodinný, Plocha užitná 262 m²
V Chobotě 1357, Český Brod
zpět na výpis

Ev.č.: 14422321

Prodej rozestavěného rodinného domu, 4+1, 105 m2 se zahradou 120 m2 a garáží 37 m2, Český Brod.


Řešíte otázku, zda bydlet v pražském bytě nebo si pořídit bydlení v rodinném domě se zahradou a garáží kousek za Prahou? Ptáte se sami sebe, zda máte dostatek času a energie na obstarávání veškerých úředních záležitostí, souvisejících se stavbou nového domu? Pak si myslíme, že právě tato nemovitost by mohla stát za Vaše zamyšlení.

Vlakové a autobusové nádraží Český Brod se nachází pouhé 4 minuty chůze od domu. Do centra Prahy dojedete vlakem za pouhých 23 minut (v dopravní špičce mají vlaky interval 5-20 minut, jinak 30 minut), v Kolíně jste vlakem nebo autobusem za 30 minut.

V lokalitě lze jen velice těžko získat vhodný stavební pozemek a veškerá nezbytná povolení pro výstavbu rodinného domu. Ačkoliv je v místě téměř nemožné napojení nových nemovitostí na veřejný vodovod a kanalizaci, u předmětné nemovitosti jsou tyto zásadní skutečnosti vyřešeny možností využití vlastní studny (veškeré rozbory vody jsou k dispozici) a připojením se na již existující místní kanalizační přípojku. Poté, co město dokončí investice na rozšíření síťové infrastruktury, budete si moci zažádat o vlastní připojení do veřejných sítí. Odpadne Vám i povinnost platby obecního příspěvku na infrastrukturu v řádu statisíců korun.

Projekt výstavby této nemovitosti včetně výběru vhodných tepelně i zvukově izolačních materiálů byl zpracován stejnou projektovou kanceláří, která se podílela i na realizaci nedalekého úspěšného developerského projektu DVOJČATA Český Brod, umístěného v bezprostřední blízkosti českobrodského vlakového nádraží.

Hrubá stavba domu je již hotova, což znamená, že ušetříte několik měsíců času, energie a finančních prostředků ve srovnání s realizací vlastní výstavby. Zbývá ještě dořešit rozvody elektřiny, plynu, vody, kanalizace (vše předpřipravené) a rekonstrukci střechy. Tvorba interiéru domu, aranžmá zahrady a přestavba skladu na garáž budou též plně ve Vaší režii. V případě zájmu jsme připraveni pro Vás oslovit spolupracující stavební firmy k předložení cenové nabídky ve věci dostavby Vašeho nového domu.

Současní majitelé původně tuto nemovitost stavěli pro svou vlastní pětičlennou rodinu, a tak při projektování a výstavbě domu kladli velký důraz na kvalitu zpracování, a i ty nejmenší detaily. Vzhledem k tomu, že i do budoucna zůstanou Vašimi sousedy, budete mít vedle sebe někoho, kdo bude osobnostně spjat i s Vaší nemovitostí, a bude mít zájem, abyste si společně v místě vytvořili příjemné místo k bydlení.

Český Brod, je poklidné město, které nabízí řadu historických památek a slouží i jako výchozí bod k návštěvě zajímavých výletních míst v okolí.

V centrum obce se nachází základní a mateřská škola, gymnázium, pošta, lékař, veterinář, nemocnice, park s dětským hřištěm, obecní úřad, několik restaurací, kino, divadlo, kulturní dům, , supermarkety BILLA , LIDL a Penny Market, vše vzdáleno maximálně deset minut chůze od domu.

Pokud Vás tento dům zaujal a chcete si ho prohlédnout, kontaktujte nás. Těšíme se na viděnou s Vámi.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Kolín
Plocha užitná
262 m²
Plocha pozemku
228 m²
Plocha zahrady
120 m²
Plocha nebytových prostor
37 m²
Stav objektu
Ve výstavbě
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Centrum obce
Rok výstavby
2022
Zařízený
Ne
Garáž
Ano
Výtah
ne
Počet objektů
1
Telekomunikace
Internet
Voda
Studna
Plyn
Plynovod
Topení
Lokální plynové, Lokální elektrické

Lokalita
V Chobotě 1357, Český Brod
Velikost
5 a více pokojů
Plocha podlahová
105 m²
Plocha zastavěná
71 m²
Užitná plocha přízemí
55 m²
Počet podlaží
2
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Řadový
Zástavba
Obchodní a obytná
Energetická náročnost budovy
G
Bezbariérový
ano
Počet garáží
1
Počet domů
1
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.