Rodinný dům s rozsáhlými pozemky - Děčín XXVII-Březiny

Rodinný, Plocha užitná 294m²
Děčín XXVII-Březiny 107, Děčín
zpět na výpis

Ev.č.: 00802

Rodinný dům s rozsáhlými pozemky - Děčín XXVII-Březiny


V rámci probíhajícího insolvenčního řízení vám nabízí bydlení v příjemně klidné obci, obklopené lesy, a přesto kousek od města, jehož jsou Březiny součástí, a kde najdete veškeré zázemí pro život? V Děčíně je na dosah ruky vše, na co si vzpomenete, včetně zámku nebo zoologické zahrady, a město je obklopené horami a dechberoucími skalními útvary Českého Švýcarska.

Právě tady si teď můžete pořídit nové rodinné bydlení s opravdu hóóódně dlouhou zahradou stoupající za domem do mírného svahu. Jen si to představte: stačí vyjít ven, pohlédnout nahoru a užívat si neomylný pocit, že Váš nemovitý majetek stoupá vzhůru až k nebesům. A pokud máte snad svou představu o bydlení na venkově spojenou i s malým hospodářstvím, největší ze zatravněných parcel za domem je k chovu zvířat jako stvořená.

Dům je kompletně podsklepen a na pozemku stojí garáž. Potřebné i nepotřebné věci lze skladovat v ještě dalších čtyřech menších stavbách, které jsou součástí prodeje. U domu se dále nachází betonový septik, ale napojení na veřejnou kanalizaci nestojí nic v cestě a je možné prakticky ihned.

K bydlení jsou určena dvě podlaží, vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva, voda je přiváděna z veřejného vodovodu a ohřívá ji elektrický boiler. Sporák v kuchyni je na plynovou bombu (napojení na síť zemního plynu možné není, nic Vám ale nebrání vařit výborně na elektrickém sporáku). V obytných místnostech jsou laminátové podlahy a koberce. Okna jsou dřevěná, zdvojená, v horním patře jsou dvě okna plastová.

Potraviny, mateřská i základní škola se nachází do 15 minut volnou chůzí od domu (5 minut autem), vlaková zastávka dokonce jen 250 metrů od domu. Vlakem jste v Děčíně za 9 minut, autobusem za 15, autem za 7 minut.

Dům i zahrada už netrpělivě vyhlížejí své nové obyvatele. Zavolejte, přijeďte se podívat na prohlídku a možná zjistíte, že jste to právě Vy, kdo vdechne tomuto domu z roku 1926 po téměř 100 letech nový život, a ten svůj tady spokojeně prožijete.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Děčín
Plocha užitná
294 m²
Počet podlaží
2
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Energetická náročnost budovy
G
Garáž
Ano
Výtah
ne
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Plyn
Individuální
Topení
Ústřední tuhá paliva

Lokalita
Děčín XXVII-Březiny 107, Děčín
Velikost
5 a více pokojů
Plocha pozemku
2.950 m²
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Patrový
Zástavba
Obytná
Zařízený
Ne
Počet garáží
1
Komunikace
Asfaltová
Elektřina
230V
Odpad
Septik

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.