Prodej, Rodinné domy, 174m² - Dětřichov

Rodinný, Plocha užitná 174m²
Dětřichov 121
zpět na výpis

Ev.č.: 00416

Prodej, Rodinné domy, 174m² - Dětřichov


Našli jsme pro Vás nemovitost , která způsobí velkou radost a srdce zaplesá. V nepočetné obytné zástavě, kousek od lesa, s výhledem na pastviny a louky, na okraji vesnice a jen kousek od Svitav, stojí dům, kde je na první pohled patrné, že jeho majitel opravoval s láskou, umem a především vkusem. To dokazují použité materiály vně i v interiéru. Dřevo, jako stavební materiál, je zde hojně zastoupeno, včetně oken. Přestože virtuální prohlídkou, kterou máte k dispozici ve fotogalerii, zjistíte přesně každý detail, pro přehlednost přidávám ještě podrobnější popis.
Jde o patrový dům se čtyřmi místnostmi a kuchyní. V podzemním podlaží se nachází kotelna s garáží a letní kuchyně. V prvním nadzemním podlaží je prostorná a moderně zařízená kuchyň, ze které je vstup buď do obývacího pokoje s výstupem na rozlehlou verandu nebo schodištěm do druhého podlaží nebo z druhé strany kuchyně je vstup do prostorné jídelny a z ní přímo na zahradu s dřevěným altánem. Veranda je situovaná na jih a po celý den je zalitá sluncem. Z kuchyně přes chodbu je vstup do koupelny s toaletou. Vstupní hala je natolik velká, že vybízí k dalšímu využití (samostatné WC či další místnost). V patře s přístupem po dřevěném schodišti vedoucím z obývacího pokoje jsou dvě ložnice. V podzemním podlaží, s přístupem ze dvorku, se nachází kotelna s garáží a letní kuchyně.
Většina vybavení interiéru může být součástí prodeje. Předmětem prodeje, zahrnutý v ceně, jsou také přilehlé pozemky o velikosti 2.520 m2. Cesta k domu je obecní, žádné právní vady pro vyřízení hypotéky nejsou, s financováním Vám ochotně pomůžeme a vybereme pro Vás tu nejlepší možnou variantu.
Obec Dětřichov má 320 obyvatel, průměrný věk lidí zde žijících je 30 let. V obci je obchod, mateřská školka, kostel, kulturní dům. Vše je zdokumentováno na pěkných webových stránkách.
Cena nemovitosti je k jednání.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Svitavy
Velikost
4 pokoje
Plocha podlahová
140 m²
Plocha zastavěná
100 m²
Počet podlaží
3
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Venkovská
Energetická náročnost budovy
G
Míst k parkování
5
Garáž
Ano
Výtah
ne
Sklep
ano (35m²)
Telekomunikace
Internet, Kabelové rozvody, Ostatní
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Septik

Lokalita
Dětřichov 121
Náklady na bydlení
3000
Plocha užitná
174 m²
Plocha pozemku
2.520 m²
Plocha zahrady
1.162 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Okraj obce
Rok výstavby
1988
Zařízený
Ano
Parkování
Ano
Počet garáží
1
Terasa
ano (22m²)
Komunikace
Dlážděná
Doprava
Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Ústřední tuhá paliva, Ústřední elektrické, Jiné

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.