Prodej novostavby bungalovu 4+kk (+ technická místnost + šatna), Divišov - Dalovy

Rodinný, Plocha užitná 170m²
Dalovy 39, Divišov
zpět na výpis

Ev.č.: 00654

Prodej novostavby bungalovu 4+kk (+ technická místnost + šatna), Divišov - Dalovy


Máte rodinu, nebo jí plánujete a chcete, aby Vaše děti vyrůstaly mimo ruch velkoměsta, ale přesto chcete zůstat v dosahu Prahy? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Nabízíme rodinný nízkoenergetický dům, o dispozici 4kk (+ garáž + parkovací stání + technická místnost + šatna, 2x WC), se zastavěnou plochou 204 m2 na pozemku o velikosti 1000 m2, kdy celková užitná plocha je komfortních 170 m2.
Dům byl postaven s velkým citem na nízké energetické nároky i ekologii a tak je vytápění i ohřev TUV prostřednictvím tepelného čerpadla. Dešťová voda je 100% zachytávána a je využívána pro splachování toalety. Dům má vlastní ČOV a upravená voda je užívána pro zalévání zahrady.
To ovšem neznamená, že jste závislý pouze na přírodě, dům je samozřejmě připojen na vodovodní řad, který je primárně využíván pouze v kuchyni a koupelně. V případě, že by nebylo dostatek dešťové vody, okruh splachování toalet lze přepnout na vodovodní řad.

Dům se nachází v klidné části obce Dalovy, pouhý 1 km od města Divišov, s nádherným výhledem do krajiny a na místě, které je nabité pozitivní energií.

Přístup k nemovitosti je příjezdovou komunikaci až k pozemku, jedná se o kompletně dokončenou a zkolaudovanou nemovitost (stačí si vybrat barvu na fasádu a dokončit terénní práce dle vlastních představ), napojenou na inženýrské sítě, včetně výmalby v interiéru, elektrorozvodů, kompletně vybavené koupelny, WC, technické místnosti, napojení na vodovodní řad, na míru vyrobenou kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči a krbová kamna v obytném pokoji.

Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo typu vzduch/voda. Ve všech pokojích je instalováno podlahové vytápění.

Jedná se o nízkoenergetický dům podle vyhlášky č.78/2013 Sb (PENB B) o energetické náročnosti budov. Bungalovy jsou v současné době velmi oblíbené a tento je navíc navržený tak, aby zapadl do krajiny.

Městys Divišov (v latinských textech Divischovium, v německých Diwischau) se nachází mezi městy Benešov a Vlašim, asi 15 km východně od Benešova, na 41. km dálnice Praha-Brno v Posázaví v okrese Benešov. Katastr obce má rozlohu 3098 ha. Obec a jeho okolí tvoří region Divišovsko. Obec Divišov se skládá z osmi místních částí – Dalovy, Divišov, Křešice, Lbosín, Měchnov a Šternov tvoří jeden územní celek, Radonice a Zdebuzeves druhý. Žije zde přibližně 1 800 obyvatel.

V obci Divišov se nachází mateřská škola a základní škola. Sídlo zde má lékárna, ordinace praktického a dětského lékaře a dům pro seniory s denním stacionářem. Pro veřejnost slouží čtyři obchody s potravinami, zeleninou, nápoji včetně jedné prodejny s noční otvírací dobou. Nachází se zde restaurace (Na Radnici a u Sokola), vinárna, autoservisy, dopravce s cestovní kanceláří, kadeřnictví a masérství. Je zde travnaté fotbalové hřiště, tenisové kurty a dětská hřišťě, včetně malého zoo.

Prohlídka samozřejmě proběhne v roušce a bude Vám k dispozici desinfekční prostředek.

Na prohlídce Vám bude k dispozici náš finanční konzultant, který zajistí financování Vaší nemovitosti.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Benešov
Nízkoenergetický
ano
Plocha pozemku
1.000 m²
Počet podlaží
1
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Rok výstavby
2018
Zařízený
Částečně
Parkování
Ano
Počet garáží
1
Terasa
ano
Telekomunikace
Internet, Kabelové rozvody
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
ČOV pro celý objekt

Lokalita
Dalovy 39, Divišov
Velikost
4 pokoje
Plocha užitná
170 m²
Plocha zastavěná
204 m²
Stav objektu
Novostavba
Typ domu
Přízemní
Umístění objektu
Okraj obce
Rok kolaudace
2019
Energetická náročnost budovy
Míst k parkování
1
Garáž
Ano
Výtah
ne
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Ústřední elektrické, Jiné

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.