Prodej stylového rodinného domu, 262m² - 1300m² - Divišov

Rodinný, Plocha užitná 262 m²
Benešovská 42, Divišov
zpět na výpis

Ev.č.: 144-12-407

Prodej stylového rodinného domu, 262m² - 1300m² - Divišov


U textu této inzerce neočekávejte příliš mnoho technických dat, ty lehce naleznete v sounáležité tabulce. V textu se co nejlépe pokusím popsat styl a atmosféru této nemovitosti.

Protože v tomto domě by chtěl žít každý, o tom absolutně nepochybuji, kdo zná lokalitu Divišova, tak ví, o jaký dům se jedná, ale málokdo tuší, jakou atmosféru a energii tento dům a zahrada skutečně má..

Ať máte, nebo plánujete velkou rodinu, popřípadě si jednoduše přejete žít v opravdu prostorném domě, tak je tato nabídka právě pro Vás.

Dům má prostornou kuchyni s jídelnou, 2 velké ložnice a jednu menší v přízemí, kterou můžete přetvořit například na pracovnu, obytnou místnost větší než nadstandardní byt 1+kk, 2 koupelny a toalety s tím, že v jedné koupelně je opravdu velký sprchový kout a druhá je s vanou v romantickém stylu. O úložný prostor nemusíte mít obavy, jsou zde šatny, sklady, velký prostor, který byl dříve využívaný jako dílna, ale vy si zde můžete připravit například vlastní vinárnu a bar. A okrasnou zahradu, tu si určitě zamilujete.

Tato nemovitost Vám dá tolik možností, že budete zcela jistě absolutně nadšení. Naleznete zde styl, vkus a hlavně energii, kterou tato, ač neuvěříte, stoletá nemovitost má.. A nebo právě proto..

Na pozemku naleznete také dvě zastřešené budovy, které můžete využít jako dílnu, sklad, nebo upravit jako garáž. Až uvidíte kotelnu, neuvěříte, že v domě se aktuálně topí tuhými palivy. Samozřejmostí je kryté parkovací stání na vlastním pozemku.

Městys Divišov (v latinských textech Divischovium, v německých Diwischau) se nachází mezi městy Benešovem a Vlašimí, asi 15 km východně od Benešova, na 41. km dálnice Praha-Brno v Posázaví v okrese Benešov. Katastr obce má rozlohu 3099 ha.

Obec a jeho okolí tvoří region Divišovsko. Obec Divišov se skládá z osmi místních částí – Dalovy, Divišov, Křešice, Lbosín, Měchnov a Šternov, které tvoří jeden územní celek, Radonice a Zdebuzeves tvoří druhý celek. V obci žije přibližně 1 800 obyvatel. PSČ obce je 257 26.

V obci se nachází mateřská škola o pěti třídách a základní škola o 11 třídách. Sídlo ze má lékárna, ordinace praktického a dětského lékaře a dům pro seniory s denním stacionářem. Pro veřejnost slouží čtyři obchody s potravinami, zeleninou, nápoji včetně jedné prodejny s noční otvírací dobou. Nachází se zde restaurace a vinárny, autoservisy s odtahovou službou, osobní dopravce s cestovní kanceláří, několik kadeřnictví a masérství včetně thajského. Pro veřejnost je i travnaté fotbalové hřiště, antukové tenisové kurty a několik dětských hřišť včetně malého zoo za obcí.

Náklady: elektrická energie - 1.000,-Kč/m (aktuálně žije jedna osoba), otop - 20.000,-Kč/r

Plyn je na hranici pozemku, majitelé plyn nechtěli.

Pokud jste dočetli až sem, tak věřím, že Vás tato nemovitost zaujala a já Vás rád přivítám na prohlídce této unikátní nemovitosti, kde navnímáte unikátní energii této nemovitosti. Na prohlídce Vám bude k dispozici i náš finanční konzultant.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Benešov
Plocha užitná
262 m²
Počet podlaží
3
Budova
Smíšená
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obchodní a obytná
Zařízený
Částečně
Parkování
Ano
Počet objektů
2
Terasa
ano (17 m²)
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Benešovská 42, Divišov
Velikost
4 pokoje
Plocha pozemku
1.340 m²
Stav objektu
Po rekonstrukci
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Okraj obce
Energetická náročnost budovy
G
Míst k parkování
2
Počet domů
1
Balkón
ano (8 m²)
Sklep
ano
Telekomunikace
Telefon, Internet
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední tuhá paliva

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.