Prodej více-generačního rodinného domu, 140 m² a 481 m² pozemek - Hlavnovská ul., Dřísy

Rodinný, Plocha užitná 140 m²
Hlavnovská 87, Dřísy
zpět na výpis

Ev.č.: 14422527

Prodej více-generačního rodinného domu, 140 m² a 481 m² pozemek - Hlavnovská ul., Dřísy


Bydlení v domě je snem většiny lidí, zvláště, pokud zůstávají stále v dosahu větších měst. A tato nabídka splňuje přesně tyto požadavky.

Jedná se o zděný, více-generační rodinný dům se sedlovou střechou, součástí prodeje je i velká garáž s dílnou a stodola.

V přízemí naleznete byt v dispozici 2+1 a příjemnou prosklenou verandu, kde budete trávit v letní sezóně společné chvíle s rodinou, nebo přáteli.

V poschodí naleznete prostorné, vzdušné a moderní 3+kk se samostatným vchodem.

Dům nabízí další možnosti využití dalších půdních prostor pro rozšíření obytného prostoru o další komfortní čtvereční metry.

Vytápění nemovitosti je prostřednictvím el. podlahovým topením a teplou užitkovou vodu zajišťují bojlery.

Dům je připojený jak na vodovodní řad, tak i na obecní odpad prostřednictvím tlakové kanalizace.

Wiki:
Obec Dřísy (německy Dries) se nachází v okrese Praha-východ, kraj Středočeský. Rozkládá se asi dvacet sedm kilometrů severovýchodně od centra Prahy a osm kilometrů severně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Obec Dřísy byla podle archeologických nálezů založena již v období prvních Přemyslovců na původně knížecí půdě. První písemná zpráva o ní pochází z roku 1052, kdy byla knížetem Břetislavem I. darována boleslavské kapitule, čímž se stala poddanskou vsí. Již v této listině je zdůrazněna i vinice na vrchu Cecemína.

Základní občanská vybavenost, která je využívána i okolními obcemi je na velmi dobré úrovni. V obci se nachází škola a školka. Škola je pětitřídní s kapacitou cca 120 dětí, má vlastní tělocvičnu. Mateřská školka má dvě třídy pro 32 dětí a je umístěna v budově základní školy. Škola na vlastní školní jídelnu – možnost stravování i ostatních občanů. Obecní úřad sídlí ve vlastním rekonstruovaném objektu. Dále se v obci nachází pošta, řeznictví, dva obchody s potravinami a smíšeným zbožím, obchod s elektrem a domácími potřebami, tři hostince, zahradnictví, hasičská zbrojnice. Ordinace obvodního lékaře v obci není. Nejbližší je v nedaleké Staré Boleslavi nebo v sousední Lhotě, kde je i lékárna.

V obci je dětské a fotbalové hřiště. V katastru obce Lhota se nachází vyhledávané přírodní jezero s nudistickou pláží. Dále je možné navštívit i rekreační prostory pískovny v Konětopech a rekreační oblast Ovčáry.

Dopravní síť:
Pozemní komunikace – Obcí prochází silnice II/331 Nymburk - Lysá nad Labem - Dřísy - Záboří - (Mělník).
Železnice – Obec Dřísy leží na železniční trati 072 z Lysé nad Labem do Mělníka, Litoměřic a Ústí nad Labem. Jedná se o dvoukolejnou elektrizovanou celostátní trať zařazenou do evropského železničního systému, doprava byla zahájena v roce 1874.

Autobusová doprava – Obcí projížděly v pracovních dnech března 2011 příměstské autobusové linky Všetaty-Křenek (2 spoje v pracovních dnech) a Brandýs n.L.-St. Boleslav-Křenek-Dřísy-Kostelní Hlavno-Mečeříž (v pracovních dnech 15 spojů, o víkendech 4 spoje) (dopravce ČSAD Střední Čechy, a. s.).
Železniční doprava – V železniční stanici Dřísy zastavuje v pracovních dnech 10 osobních vlaků, o víkendech 8 osobních vlaků. Rychlíky zde projíždějí.

Náklady:
2x elektroměr - v dolním bytě bydleli 2 osoby (3.000,- měsíčně), v horním bytě 3 osoby (4500,- měsíčně)

Na prohlídce Vám bude k dispozici náš finanční konzultant.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Praha-východ
Plocha užitná
140 m²
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
G
Míst k parkování
3
Garáž
Ano
Počet bytů
2
Sklep
ano
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Ústřední elektrické

Lokalita
Hlavnovská 87, Dřísy
Velikost
5 a více pokojů
Plocha pozemku
481 m²
Budova
Smíšená
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Zařízený
Částečně
Parkování
Ano
Počet garáží
2
Počet objektů
2
Komunikace
Asfaltová
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.