Rodinný dům, Praha - Východ, Dřísy

Rodinný, Plocha užitná 97m²
Hlavní, Dřísy
zpět na výpis

Ev.č.: 00421

Rodinný dům, Praha - Východ, Dřísy


Hledáte bydlení mimo ruch velkoměsta, ale stále v dosahu Prahy? Potom by vás mohla zajímat tato naše nabídka částečně zrekonstruovaného domu. Nemovitost se nachází v klidné obci Dřísy.

Nemovitost je zděná a z části podsklepená. Dispozice domu je v provedení 3+kk . Součástí nemovitosti je menší hospodářská budova, kterou lze využít například jako prostornou garáž. Vlastní kopaná studna s vodárnou. Pro odpočinek si zamilujete terasu na které budete rádi trávit slunečné dny s rodinou a nebo přáteli.

Vytápění domu je prostřednictvím infrapanelů, jedná se o moderní a ekonomický způsob vytápění. V obývacím pokoji jsou navíc umístěná kamna na tuhá paliva.

Dům je z roku 1870, původně jako Obecná škola, což znamená, že veškeré bolesti domů jsou prověřeny desítkami a desítkami let.

V obci je základní občanská vybavenost. Je zde mateřská i základní škola, obchod se smíšeným zbožím, obecní úřad a samozřejmě nezbytná restaurace.

Obec Dřísy byla podle archeologických nálezů založena již v období prvních Přemyslovců na původně knížecí půdě. První písemná zpráva o ní pochází z roku 1052, kdy byla knížetem Břetislavem I. darována boleslavské kapitule, čímž se stala poddanskou vsí. Již v této listině je zdůrazněna i vinice na vrchu Cecemína.

V obci a její blízkém okolí naleznete tyto pamětihodnosti: Kaple sv. Jana Křtitele, Svatováclavská vinice, nebo kaple sv. Jana Nepomuckého s vyzděnou věží z roku 1837.

Doprava:
Železniční doprava – V železniční stanici Dřísy zastavuje v pracovních dnech 10 osobních vlaků, o víkendech 8 osobních vlaků.

Autobusová doprava – Obcí projížděly v pracovních dnech března 2011 příměstské autobusové linky Všetaty-Křenek (2 spoje v pracovních dnech) a Brandýs n.L.-St. Boleslav-Křenek-Dřísy-Kostelní Hlavno-Mečeříž (v pracovních dnech 15 spojů, o víkendech 4 spoje).

Při prohlídce vám bude k dispozici i finanční konzultant pro dotazy k financování.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Praha-východ
Plocha užitná
97 m²
Plocha zastavěná
130 m²
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Přízemní
Umístění objektu
Centrum obce
Energetická náročnost budovy
G
Terasa
ano (24m²)
Komunikace
Asfaltová
Voda
Místní zdroj
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Hlavní, Dřísy
Velikost
3 pokoje
Plocha pozemku
195 m²
Počet podlaží
2
Budova
Kamenná
Poloha objektu
Rohový
Zástavba
Obytná
Zařízený
Částečně
Sklep
ano
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.